Слушать

В Україні можуть створити повноцінний медичний батальон за схемою НАТО, - Г. Друзенко

03 октября 2014 - 14:35
Facebook Twitter Google+
Про щойностверений І-й мобільний шпиталь ім. М. І. Пирогова розповідає голова наглядової ради при ньому, і, водночас, урядовий уповноважений з питань етнонаціональої політики Геннадій Друзенко
В Україні можуть створити повноцінний медичний батальон за схемою НАТО, - Г. Друзенко / Программы на Громадському радио

Генадій ДрузенкоПро щойностверений І-й мобільний шпиталь ім. М. І. Пирогова розповідає голова наглядової ради при ньому, і, водночас, урядовий уповноважений з питань етнонаціональої політики Геннадій Друзенко. Разом з другом, віце-президентом Всеукраїнської ради захисту прав і беспеки пацієнтів, активістом-майданівцем Євгеном Найштетиком і небайдужими волонтерами створюють мобільний шпиталь за кращими світовими зразками. Частина техніки лишилася після Майдану, але дуже багато всього ще доведеться придбати.

Якщо все буде добре, то проект зможе розгорнутися у повноцінний медичний батальон, що буде складатися з 160 досвідчених медиків і допоміжного персонала. Бажаючі допомогти грошима чи технікою можуть звертатися на сторінки Геннадія Друзенка і Євгена Нейштетика у Фейсбуці або пожертвувати гроші на шпиталь.

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.