«Слова Плотницкого на суде выбиваются из общей канвы следствия», – Вера Савченко

19 ноября 2015 - 16:37
Facebook Twitter Google+
Вчера в Донецком суде Ростовской области суд по делу Надежды Савченко слушал показания лидера самопровозглашенной ЛНР Игоря Плотницкого. Пересказывать его слова запретили даже адвокатам Надежды

Анастасия Багалика: Почему то, что говорил Плотницкий, настолько важно для дела?

Вера Савченко: У словах Плотницького прозвучало, що снаряд поцілив у групу військових і він підтвердив загибель ополченців.

Анастасия Багалика: Скажите, а Плотницкий действительно ключевой свидетель обвинения?

Вера Савченко: Плотницький виступав, як свідок, у питанні не попадання снаряда у бойовиків, серед яких знаходилися і журналісти. Він ключовий у питанні, що відбулося з Надею, і як вона потрапила до Росії. Особисто він їй говорив, що вона буде вдома, що він її обміняє.

Що ж відбулося? Як Надя потрапила в Росію – тут він міг відповісти. Це і хотіли приховати всі, щоб тільки не сплила правда, як Надю продавали за гроші до РФ.

Юрій Макаров: Я так розумію, що це ключовий момент у справі. Якщо Надія потрапила в полон, а не сама перейшла кордон, то все це звинувачення безпідставне, так?

Вера Савченко: Надю судять по двом статтям, одна з яких – це перетин кордону РФ. Плотницький заявив, що це він її відпустив, бо не було жіночої кімнати, де було жіночого душу.

Анастасия Багалика: Слова Плотницкого выбиваются из общей канвы следствия?

Вера Савченко: Я думаю, що вибиваються слова Плотницького, бо Росія хотіла б чути, що Надя власноруч вбила журналістів, мотивуючи це ненавистю до російського народу. А тут Плотницький каже, що загинули ополченці, а серед них була знімальна група.

Зараз продовжували судові засідання до 24 грудня включно. Але ще не вислухали всіх свідків – це, як мінімум я і Рубан, який приїздив міняти Надя, і отримував смс повідомлення від Віктора Медведчука – це цікаво.

Коли вислухають всіх свідків звинувачення, тоді будуть заслуховувати свідків захисту. Я сподіваюся, що у російських так званих судах, ще не відмінено право захисту на виступ.

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.