Слушать

Заборона МАФів в Києві змушує підприємців відкупатися від чиновників, — Руслан Соболь

29 июля 2014 - 14:28
Facebook Twitter Google+
Сьогодні київська влада офіційно не видає документи на оренду для МАФів, і це є причиною для корупції, оскільки підприємці змушені банально відкуповуватись від чиновників
Заборона МАФів в Києві змушує підприємців відкупатися від чиновників, — Руслан Соболь / Программы на Громадському радио

Голова асоціації власників малого і середнього бізнесу «Центр» міста Києва Руслан Соболь проінформував, що нині у столиці діє 20 тисяч «МАФів».

Переважна більшість з них платять чиновникам від 1500 до 4000 гривень на місяць хабарів, щоб мати можливість працювати. Пан Соболь вважає таку ситуацію наслідком відсутності зрозумілих всім «правил гри», які регламентують діяльність підприємців та їхні стосунки з державою.

Асоціація, яку представляє Руслан Соболь, виступає за прийняття таких норм роботи і затвердження їх на сесії Київради. Зокрема, міська влада має повернутись до практики підписання угод на оренду землі терміном на три роки.

Сьогодні київська влада офіційно не видає документи на оренду для МАФів, і це є причиною для корупції, оскільки підприємці змушені банально відкуповуватись від чиновників. Таким чином, повз бюджет міста, у кишені посадовців потрапляє близько мільярда гривень на місяць.

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.