Галина Бабій //

Галина
Бабій

Музикознавець, журналіст, авторка, сценаристка і продюсер радіопрограм. Співпрацювала з радіо у 2014-15 роках як одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля»

«Моя радіоісторія розпочалась у далекому 1987 році, коли я закінчила Львівську державну консерваторію імені М. В. Лисенка і почала працювати музичним редактором на Українському радіо. У 1995 році паралельно з цією роботою я стала ді-джеєм на одній з перших комерційних радіостанцій Києва «Мюзік-радіо 101,5 FM» і вважаю досвід, здобутий упродовж 6-ти років щоденного 4-годинного прямого ефіру, безцінним!»

Галина працювала ведучою інформаційної служби «Радіо Ностальжі», була оглядачем культурологічних новин медіа-центру «Розмай», упродовж семи років вела ранкові музично-інформаційні програми в ефірі «ЕРА-радіо на Промені», а також авторський цикл «Мистецтво бути жінкою», у якому створила серію радіопортретів успішних сучасниць, українських жінок, які реалізували себе у найрізноманітніших сферах політичної, громадської, творчої діяльності.

У 2005 році Галина вперше в історії Українського радіо провела у прямому ефірі обидва тури міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення», який відбувався в Україні.

Восени 2011 року стала автором сценаріїв і ведучою спільного телерадіопроекту НРКУ та НТКУ «Мистецькі історії», що є на сьогодні унікальним: 20 різножанрових концертних програм за участю симфонічного оркестру та академічного хору Українського радіо, відбулись наживо у Будинку звукозапису, були записані до фонду радіо і показані в телеефірі.

До команди «Громадського радіо» Галина приєдналась у травні 2015 року.

Сфера інтересів поза роботою: сучасна і традиційна культура у всіх її проявах, мандри, кухня народів світу.

Випуски автора

Валентин Сильвестров // Фото з сайту sinergia-lib.ru
14 травня 2016 - 08:30
Журналістка Галина Бабій побувала на прем’єрі концерта Валентина Сильвестрова в Острозі, у якому він брав участь в новому статусі доктора honoris causa Національного університету Острозькоїї академії
Олег Білик // Громадське радіо
24 грудня 2015 - 17:27
Підрозділ «Карпатська Січ», що знаходиться поблизу Донецького аеропорту, про перемир’я не чув
Олег Христевич // Громадське радіо
24 грудня 2015 - 16:31
Центральна геофізична обсерваторія України фіксує в Києві температурні рекорди і заявляє, що це відповідає параметрам останньої декади жовтня
Андрій Скіпальский // Громадське радіо
24 грудня 2015 - 15:53
Андрій Скіпальский, керівник Українського центру контролю над тютюном, Громадська організація «Життя»
На свіжу голову // «Громадське радіо»
24 грудня 2015 - 13:58
У цій годині говоримо про розмір акцизів на тютюнові вироби, які мають поповнити державний бюджет, та зимові температурні аномалії в Україні.
Ведучі ефіру Галина Бабій і Катерина Луцька // Громадське радіо
24 грудня 2015 - 13:27
Говоримо про нову Конституцію та і про втрату контрою на українськими територіями на Сході