Ірина Славінська // Громадське Радіо

Ірина
Славінська

Авторка і ведуча проектів «Антена» та «Зустрічі», одна з ведучих щоденних прямоефірних ток-шоу «Громадська хвиля» та «На свіжу голову». Членкиня Редакційної ради «Громадського радіо»

«Для мене робота на «Громадському радіо» — це відповідальність говорити до максимально широкої аудиторії. Радіо є демократичним медіа, його споживання не потребує від слухачів купівлі дорогого телевізора чи набуття навичок роботи з Інтернетом. Саме тому для мене важливою частиною місії «Громадського радіо» є просвітницька функція, тож я радо запрошую в ефіри різноманітних експертів, які здатні аргументовано говорити про важливі речі. Я вірю в те, що краще інформовані громадяни можуть робити більш відповідальний вибір»

«Моє головне правило: не працювати з упирями»

Ірина працює на «Громадському радіо» фактично з часу його публічного становлення — з літа 2013 року. Вона брала участь в роботі радіо з найперших подкастів. Нині є членкинею правління ГО «Громадське радіо» та Редакційної ради «Громадського радіо».

Університетська освіта з французької філології надала Ірині досвід педагогічної роботи, чутливість до тем освіти, науки та культури, а також відмінне знання французької, з якої час від часу Ірина перекладає книжки.

Ще на 3 курсі університету 2006 року Ірина почала займатися журналістикою.

Її перші тексти виходили на порталі Сумно?Ком, а пізніше, з 2007 року, з’явилися дописи на «Українській правді» та «Українській правді. Життя». З осені 2010 року Ірина пише літературні огляди для журналу «ШО», з травня 2012 року веде колонку в журналі «Elle» (Україна).

З травня 2012 до квітня 2013 року Ірина працювала на каналі ТВi, де була авторкою та ведучою програми «Гра в слова і не тільки» (разом із Віталієм Гайдукевичем) та редакторкою просвітницької програми «Лекції та події». Разом із трьома десятками колег Ірина звільнилася з каналу, таким чином висловивши протест проти непрозорої зміни власника каналу.

Робота на «Громадському радіо» стала для Ірини радійним дебютом. І це була любов з першого звуку.

Випуски автора

Тетяна Фищук // Громадське радіо
24 березня 2017 - 08:00
«Диференціюйся, або помирай», – таке маркетингове правило працюватиме на українському ринку, розповідає PR директорка магазину «Всі свої» Тетяна Фищук
Інна Совсун // Громадське радіо
24 березня 2017 - 07:30
Парламент проголосував за законопроект, яким дозволяється здійснювати набір на рівень "молодший спеціаліст" у коледжах і технікумах у 2018 році. Чи сприятиме це розвитку професійно-технічної освіти?
Андрій Галай та Костянтин Тарасенко // Громадське радіо
24 березня 2017 - 07:00
Юридичні клініки та Національна поліція запроваджують проект «Street Law» для школярів
Олена Михальченко // Громадське радіо
23 березня 2017 - 23:41
Трудовий кодекс найближчим часом можуть оновити. Із юристкою ГО «Трудові ініціативи» обговорюємо, що чекатиме найманих працівників у разі ухвалення даного проекту
Оксана Розумна // Громадське радіо
23 березня 2017 - 23:10
Передусім Українські інститути будут створені у Берліні, Варшаві та Римі. Про це йдеться в документі, підготовленому Міністерством закордонних справ України
Суд // zik.ua
23 березня 2017 - 22:15
Юристы Украинской хельсинской группы выиграли иск в Окружном административном суде Киева