Ірина Славінська // Громадське Радіо

Ірина
Славінська

Авторка і ведуча проектів «Антена» та «Зустрічі», одна з ведучих щоденних прямоефірних ток-шоу «Громадська хвиля» та «На свіжу голову». Членкиня Редакційної ради «Громадського радіо»

«Для мене робота на «Громадському радіо» — це відповідальність говорити до максимально широкої аудиторії. Радіо є демократичним медіа, його споживання не потребує від слухачів купівлі дорогого телевізора чи набуття навичок роботи з Інтернетом. Саме тому для мене важливою частиною місії «Громадського радіо» є просвітницька функція, тож я радо запрошую в ефіри різноманітних експертів, які здатні аргументовано говорити про важливі речі. Я вірю в те, що краще інформовані громадяни можуть робити більш відповідальний вибір»

«Моє головне правило: не працювати з упирями»

Ірина працює на «Громадському радіо» фактично з часу його публічного становлення — з літа 2013 року. Вона брала участь в роботі радіо з найперших подкастів. Нині є членкинею правління ГО «Громадське радіо» та Редакційної ради «Громадського радіо».

Університетська освіта з французької філології надала Ірині досвід педагогічної роботи, чутливість до тем освіти, науки та культури, а також відмінне знання французької, з якої час від часу Ірина перекладає книжки.

Ще на 3 курсі університету 2006 року Ірина почала займатися журналістикою.

Її перші тексти виходили на порталі Сумно?Ком, а пізніше, з 2007 року, з’явилися дописи на «Українській правді» та «Українській правді. Життя». З осені 2010 року Ірина пише літературні огляди для журналу «ШО», з травня 2012 року веде колонку в журналі «Elle» (Україна).

З травня 2012 до квітня 2013 року Ірина працювала на каналі ТВi, де була авторкою та ведучою програми «Гра в слова і не тільки» (разом із Віталієм Гайдукевичем) та редакторкою просвітницької програми «Лекції та події». Разом із трьома десятками колег Ірина звільнилася з каналу, таким чином висловивши протест проти непрозорої зміни власника каналу.

Робота на «Громадському радіо» стала для Ірини радійним дебютом. І це була любов з першого звуку.

Випуски автора

Йосиф Зісельс та Іза Хруслінська // «Громадське радіо»
22 лютого 2017 - 08:43
Ізабелла Хруслінська, відома польська публіцистка, підготувала нову книжку — це «розмова-ріка» з Йосифом Зісельсом «Ти відкриєш мої вуста». Книжку буде презентовано 22 лютого в Києві
Художниця Тетяна Яблонська // Світлина із сторінки Гаяне Атаян
22 лютого 2017 - 07:59
До 100-річчя видатної художниці Тетяни Яблонської відкривається чимало виставок по всій Україні, готується до випуску книжка. Донька художниці Гаяне Атаян розповідає про творчість Тетяни Яблонської
Медицина // pixabay.com
22 лютого 2017 - 07:46
Чи мають доступ до медицини секс-працівниці, наркозалежні та ВІЛ-позитивні жінки? Про проблеми та шляхи їх вирішення говоримо у програмі «Громадське здоров’я»
CSDP EEAS/Flickr/MUNICH SECURITY CONFERENCE // CSDP EEAS/Flickr
22 лютого 2017 - 07:00
Україна звучала майже в кожній дискусії, — говорить Світлана Заліщук (БПП), яка повернулася з Мюнхенської безпекової конференції
Андрій Гук // Громадське радіо
21 лютого 2017 - 08:00
Що відбувалося у операційних Майдану 18-20 лютого 2014 року?
Діана Сінкунієне,Даугулє Моркунієнє // Громадське радіо
21 лютого 2017 - 07:32
Чем отличаются защита прав человека в сфере персональных данных в Украине и Литве?