Ірина Славінська // Громадське Радіо

Ірина
Славінська

Авторка і ведуча проектів «Антена» та «Зустрічі», одна з ведучих щоденних прямоефірних ток-шоу «Громадська хвиля» та «На свіжу голову». Членкиня Редакційної ради «Громадського радіо»

«Для мене робота на «Громадському радіо» — це відповідальність говорити до максимально широкої аудиторії. Радіо є демократичним медіа, його споживання не потребує від слухачів купівлі дорогого телевізора чи набуття навичок роботи з Інтернетом. Саме тому для мене важливою частиною місії «Громадського радіо» є просвітницька функція, тож я радо запрошую в ефіри різноманітних експертів, які здатні аргументовано говорити про важливі речі. Я вірю в те, що краще інформовані громадяни можуть робити більш відповідальний вибір»

«Моє головне правило: не працювати з упирями»

Ірина працює на «Громадському радіо» фактично з часу його публічного становлення — з літа 2013 року. Вона брала участь в роботі радіо з найперших подкастів. Нині є членкинею правління ГО «Громадське радіо» та Редакційної ради «Громадського радіо».

Університетська освіта з французької філології надала Ірині досвід педагогічної роботи, чутливість до тем освіти, науки та культури, а також відмінне знання французької, з якої час від часу Ірина перекладає книжки.

Ще на 3 курсі університету 2006 року Ірина почала займатися журналістикою.

Її перші тексти виходили на порталі Сумно?Ком, а пізніше, з 2007 року, з’явилися дописи на «Українській правді» та «Українській правді. Життя». З осені 2010 року Ірина пише літературні огляди для журналу «ШО», з травня 2012 року веде колонку в журналі «Elle» (Україна).

З травня 2012 до квітня 2013 року Ірина працювала на каналі ТВi, де була авторкою та ведучою програми «Гра в слова і не тільки» (разом із Віталієм Гайдукевичем) та редакторкою просвітницької програми «Лекції та події». Разом із трьома десятками колег Ірина звільнилася з каналу, таким чином висловивши протест проти непрозорої зміни власника каналу.

Робота на «Громадському радіо» стала для Ірини радійним дебютом. І це була любов з першого звуку.

Випуски автора

Оксана Мамченкова  // «Громадське радіо»
17 січня 2017 - 22:19
Про культуру на портал «Українська правда.Культура» заходять читати ввечері, щоб відпочити від скандальних новин, — Оксана Мамченкова, головний редактор видання
Ирина Малышко // «Громадське радио»
17 січня 2017 - 21:13
Автор книги «Война маленького человека» рассказывает о свох впечатлениях от жизни в Донецке в начале российской агрессии
Павел Казарин // «Громадське радио»
17 січня 2017 - 19:35
Павел Казарин комментирует запрет Нацсовета Украины на трансляцию в кабельных сетях телеканала «Дождь»
Наталя Лігачова // «Громадське радіо»
17 січня 2017 - 16:33
Ситуацію з телеканалом «Дождь» коментує Наталія Лігачова, шеф-редактор видання «Детектор медіа»
Ігор Розкладай // «Громадське радіо»
17 січня 2017 - 16:00
Телеканал СТБ показав у своєму ефірі російський випуск програми «Битва екстрасенсів», де головними героями виступили російські військові. Ситуацію коментує Ігор Розкладай, юрист
Зигмунт Бауман //
14 січня 2017 - 15:00
9 січня помер польсько-британський соціолог та філософ Зиґмунт Бауман. Філософ Тарас Лютий допомагає з’ясувати основні моменти та ідеї, викладені в працях Баумана