Ірина Славінська // Громадське Радіо

Ірина
Славінська

Авторка і ведуча проектів «Антена» та «Зустрічі», одна з ведучих щоденних прямоефірних ток-шоу «Громадська хвиля» та «На свіжу голову». Членкиня Редакційної ради «Громадського радіо»

«Для мене робота на «Громадському радіо» — це відповідальність говорити до максимально широкої аудиторії. Радіо є демократичним медіа, його споживання не потребує від слухачів купівлі дорогого телевізора чи набуття навичок роботи з Інтернетом. Саме тому для мене важливою частиною місії «Громадського радіо» є просвітницька функція, тож я радо запрошую в ефіри різноманітних експертів, які здатні аргументовано говорити про важливі речі. Я вірю в те, що краще інформовані громадяни можуть робити більш відповідальний вибір»

«Моє головне правило: не працювати з упирями»

Ірина працює на «Громадському радіо» фактично з часу його публічного становлення — з літа 2013 року. Вона брала участь в роботі радіо з найперших подкастів. Нині є членкинею правління ГО «Громадське радіо» та Редакційної ради «Громадського радіо».

Університетська освіта з французької філології надала Ірині досвід педагогічної роботи, чутливість до тем освіти, науки та культури, а також відмінне знання французької, з якої час від часу Ірина перекладає книжки.

Ще на 3 курсі університету 2006 року Ірина почала займатися журналістикою.

Її перші тексти виходили на порталі Сумно?Ком, а пізніше, з 2007 року, з’явилися дописи на «Українській правді» та «Українській правді. Життя». З осені 2010 року Ірина пише літературні огляди для журналу «ШО», з травня 2012 року веде колонку в журналі «Elle» (Україна).

З травня 2012 до квітня 2013 року Ірина працювала на каналі ТВi, де була авторкою та ведучою програми «Гра в слова і не тільки» (разом із Віталієм Гайдукевичем) та редакторкою просвітницької програми «Лекції та події». Разом із трьома десятками колег Ірина звільнилася з каналу, таким чином висловивши протест проти непрозорої зміни власника каналу.

Робота на «Громадському радіо» стала для Ірини радійним дебютом. І це була любов з першого звуку.

Випуски автора

Афіша фільму «Чужа молитва» // KINOafisha.ua
25 червня 2017 - 10:27
З Ахтемом Сеітаблаєвим говоримо про його новий фільм «Чужа молитва»
 Олександр Зінченко // Громадське радіо
24 червня 2017 - 11:25
23-го червня 2017-го року виповнюється 100 років Першому Універсалу, що оголосив автономію України від Росії
 Конференція ОБСЄ у Відні // Детектор Медіа
24 червня 2017 - 10:36
Про що сперечалися українські та російські журналісти на офіційній делегації? Обговоримо результати конференції про свободу преси в ОБСЄ, яка відбулася 17 червня у Відні
 Олександр Водянніков // Громадське радіо
24 червня 2017 - 09:15
Верховна Рада ухвалила проект закону № 6427Д про Конституційний Суд (КС) у першому читанні. Деякі народні депутати говорять про ризик створення «ручного» Конституційного Суду
Обкладинка книжки "Для всіх однакове попроси" // Фото надане Катериною Бабкіною
10 червня 2017 - 13:32
Поетична збірка «Для всіх однакове попроси» Катерини Бабкіної в червні виходить у перекладі на іврит в ізраїльському видавництві «Хавер Лает»
Надія Новосьолова // Фото: Громадське радіо
10 червня 2017 - 12:52
Чому дівчат ще в школі вчать терпіти насильство?