Ірина Славінська // Громадське Радіо

Ірина
Славінська

Авторка і ведуча проектів «Антена» та «Зустрічі», одна з ведучих щоденних прямоефірних ток-шоу «Громадська хвиля» та «На свіжу голову». Членкиня Редакційної ради «Громадського радіо»

«Для мене робота на «Громадському радіо» — це відповідальність говорити до максимально широкої аудиторії. Радіо є демократичним медіа, його споживання не потребує від слухачів купівлі дорогого телевізора чи набуття навичок роботи з Інтернетом. Саме тому для мене важливою частиною місії «Громадського радіо» є просвітницька функція, тож я радо запрошую в ефіри різноманітних експертів, які здатні аргументовано говорити про важливі речі. Я вірю в те, що краще інформовані громадяни можуть робити більш відповідальний вибір»

«Моє головне правило: не працювати з упирями»

Ірина працює на «Громадському радіо» фактично з часу його публічного становлення — з літа 2013 року. Вона брала участь в роботі радіо з найперших подкастів. Нині є членкинею правління ГО «Громадське радіо» та Редакційної ради «Громадського радіо».

Університетська освіта з французької філології надала Ірині досвід педагогічної роботи, чутливість до тем освіти, науки та культури, а також відмінне знання французької, з якої час від часу Ірина перекладає книжки.

Ще на 3 курсі університету 2006 року Ірина почала займатися журналістикою.

Її перші тексти виходили на порталі Сумно?Ком, а пізніше, з 2007 року, з’явилися дописи на «Українській правді» та «Українській правді. Життя». З осені 2010 року Ірина пише літературні огляди для журналу «ШО», з травня 2012 року веде колонку в журналі «Elle» (Україна).

З травня 2012 до квітня 2013 року Ірина працювала на каналі ТВi, де була авторкою та ведучою програми «Гра в слова і не тільки» (разом із Віталієм Гайдукевичем) та редакторкою просвітницької програми «Лекції та події». Разом із трьома десятками колег Ірина звільнилася з каналу, таким чином висловивши протест проти непрозорої зміни власника каналу.

Робота на «Громадському радіо» стала для Ірини радійним дебютом. І це була любов з першого звуку.

Випуски автора

Маркіян Камиш // Фото: Claude Cassian, © Flammarion
19 серпня 2017 - 13:55
Письменник Маркіян Камиш розповідає про свою нову книжку «Чормет»
Гроші //
19 серпня 2017 - 13:36
Нацбанк написав проект закону про валюту, що передбачає ліберальну модель валютного ринку — обговорюємо з Марією Репко, заступницею директора Центру економічної стратегії
Владислава Осьмак // Громадське радіо
19 серпня 2017 - 12:36
Що історія з пам’ятником генералу Конфедерації у Шарлотсвілі та пам’ятником Леніну в Сіетлі говорить нам про декомунізацію в Україні? Про це і не тільки з очільницею Центру урбаністичних студій НаУКМА
Дана Павличко // Громадське радіо
15 серпня 2017 - 18:24
Де ростуть успішні чиновники? Видавчиня Дана Павличко розповість про нову книжку – «Адмінстратегія. Ваша успішна кар’єра в сфері державного управління».
Насилля над дітьми //
15 серпня 2017 - 12:41
Як розпізнати, що дитина могла стати жертвою сексуального насильства?
 Михайлівський собор //
15 серпня 2017 - 12:13
80 років тому зруйнували Михайлівський собор. Говоримо про минуле та сучасність Михайлівського золотоверхого - зокрема про його внесок у життя тих, хто вийшов на Євромайдан