Ірина Славінська // Громадське Радіо

Ірина
Славінська

Авторка і ведуча проектів «Антена» та «Зустрічі», одна з ведучих щоденних прямоефірних ток-шоу «Громадська хвиля» та «На свіжу голову». Членкиня Редакційної ради «Громадського радіо»

«Для мене робота на «Громадському радіо» — це відповідальність говорити до максимально широкої аудиторії. Радіо є демократичним медіа, його споживання не потребує від слухачів купівлі дорогого телевізора чи набуття навичок роботи з Інтернетом. Саме тому для мене важливою частиною місії «Громадського радіо» є просвітницька функція, тож я радо запрошую в ефіри різноманітних експертів, які здатні аргументовано говорити про важливі речі. Я вірю в те, що краще інформовані громадяни можуть робити більш відповідальний вибір»

«Моє головне правило: не працювати з упирями»

Ірина працює на «Громадському радіо» фактично з часу його публічного становлення — з літа 2013 року. Вона брала участь в роботі радіо з найперших подкастів. Нині є членкинею правління ГО «Громадське радіо» та Редакційної ради «Громадського радіо».

Університетська освіта з французької філології надала Ірині досвід педагогічної роботи, чутливість до тем освіти, науки та культури, а також відмінне знання французької, з якої час від часу Ірина перекладає книжки.

Ще на 3 курсі університету 2006 року Ірина почала займатися журналістикою.

Її перші тексти виходили на порталі Сумно?Ком, а пізніше, з 2007 року, з’явилися дописи на «Українській правді» та «Українській правді. Життя». З осені 2010 року Ірина пише літературні огляди для журналу «ШО», з травня 2012 року веде колонку в журналі «Elle» (Україна).

З травня 2012 до квітня 2013 року Ірина працювала на каналі ТВi, де була авторкою та ведучою програми «Гра в слова і не тільки» (разом із Віталієм Гайдукевичем) та редакторкою просвітницької програми «Лекції та події». Разом із трьома десятками колег Ірина звільнилася з каналу, таким чином висловивши протест проти непрозорої зміни власника каналу.

Робота на «Громадському радіо» стала для Ірини радійним дебютом. І це була любов з першого звуку.

Випуски автора

Олександр Сушко // Громадське радіо
22 травня 2017 - 23:04
Європейський союз опублікував рішення щодо безвізу для України та визначив дату початку його дії
Катерина Хінкулова // Громадське радіо
16 травня 2017 - 14:28
Британський фронт інформаційної війни: як боряться за кордоном з фейковими новинами та пропагандою? Розпитали в журналістки Катерини Хінкулової
Надія Коношевич  // Громадське радіо
16 травня 2017 - 13:28
Проблеми з працевлаштування, житлом. Як змінилося життя переселенців за останні місяці і хто з них планує повернутися на малу батьківщину? Розпитали у представниці Міжнародної організації з міграції
Олександр Клюжев // Громадське радіо
16 травня 2017 - 12:01
Під Верховною Радою вчора пройшов «Парад страусів». Активісти вимагали від парламенту подати кандидатів для оновлення складу ЦВК. Про вимоги оновити ЦВК говоримо з Олександром Клюжевим (ОПОРА)
Форт-застава Дубно (Тараканівський форт) // Фото з Вікіпедії
16 травня 2017 - 10:14
Запущена нова онлайн-платформа пам'яток України. Деталі проекту дізнаємося у співорганізаторів із Всеукраїнської Асоціації гідів
Олексій Рябчин // Фото: Громадське радіо
15 травня 2017 - 15:52
Проект закону «Про енергетичну ефективність будівель» аналізуємо разом із нардепом Олексієм Рябчиним