Ірина Соломко //

Ірина
Соломко

Журналістка, авторка подкасту «Територія», одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля»

«Громадське радіо для мене — це територія свободи та відповідальності. Це нова якість української журналістики, яка крок за кроком трансформується в нову якість українського суспільства»

Ірина закінчила Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю журналістика. Стипендіатка Центру журналістських розслідувань City University London (Великобританія), а також International Visitor Leadership Program, міжнародної програми Державного департаменту США. Випускниця Української школи політичних студій та програми з економічної журналістики ImpactMedia.

Майже 10 років пропрацювала у тижневику «Кореспондент», де працювала над резонансними розслідуваннями та брала інтерв’ю, зокрема з Юрієм Іванющенко, Тоні Блером, Полом Кругманом, Владом Філатом, Аланом Дершовіцем, Мишелем Платини та багато іншими.

Новий етап в кар’єрі розпочала після того, як «Кореспондент» змінив власника і редакційну політику. Восени 2013-го Ірина долучилась до команди «Громадського радіо».

«Мій життєвий принцип дуже добре сформулював Ніцше: «Якщо знаєш навіщо, можна витримати майже будь-яке як». Шлях «Громадського радіо» — найкращий доказ того, що цей механізм працює»

 

Випуски автора

 Денис Гурський // Громадське радіо
21 червня 2017 - 14:50
Уряд України ініціював конкурс стартапів на базі відкритих даних Open Data Challenge
 Андрій Зінчук // Громадське радіо
21 червня 2017 - 13:41
Міністри, нардепи та бізнес будуть підбивати підсумки реформаторських спроб в державі
 Святослав Павлюк // Громадське радіо
21 червня 2017 - 13:10
Цього тижня депутати розглядатимуть законопроект «Про енергоефективність у будівлях»
Микола Бєлєсков // Громадське радіо
21 червня 2017 - 12:32
«Довгий час взагалі під питанням була безпосередня зустріч між Трампом і Порошенком, тому що потрібно було винайти такий формат, щоб Трампові не прийшлося говорити про російську агресію»
Олександр Дмітрієв та Юлія Решітько // Громадське радіо
20 червня 2017 - 08:13
Олександр Дмітрієв, менеджер проекту проекту «ДІЙ» Центр UA, та Юлія Решітько, менеджер з комунікацій проекту розповідають про створення ситуативних коаліцій в регіонах
Леся Литвинова // Фото: Громадське радіо
17 червня 2017 - 13:39
Говоримо про сезон концертів, на яких збиратимуть кошти на центр допомоги дітям з інвалідністю та їхнім батькам