Ірина Соломко //

Ірина
Соломко

Журналістка, авторка подкасту «Територія», одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля»

«Громадське радіо для мене — це територія свободи та відповідальності. Це нова якість української журналістики, яка крок за кроком трансформується в нову якість українського суспільства»

Ірина закінчила Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю журналістика. Стипендіатка Центру журналістських розслідувань City University London (Великобританія), а також International Visitor Leadership Program, міжнародної програми Державного департаменту США. Випускниця Української школи політичних студій та програми з економічної журналістики ImpactMedia.

Майже 10 років пропрацювала у тижневику «Кореспондент», де працювала над резонансними розслідуваннями та брала інтерв’ю, зокрема з Юрієм Іванющенко, Тоні Блером, Полом Кругманом, Владом Філатом, Аланом Дершовіцем, Мишелем Платини та багато іншими.

Новий етап в кар’єрі розпочала після того, як «Кореспондент» змінив власника і редакційну політику. Восени 2013-го Ірина долучилась до команди «Громадського радіо».

«Мій життєвий принцип дуже добре сформулював Ніцше: «Якщо знаєш навіщо, можна витримати майже будь-яке як». Шлях «Громадського радіо» — найкращий доказ того, що цей механізм працює»

 

Випуски автора

Максим Соколов // Громадське радіо
22 травня 2017 - 17:21
Максим Соколов, головний кардіолог Міністерства охорони здоров’я про нові можливості лікування серцево-судинних захворювань, які відкривають для мешканців регіонів 18 сучасних реперфузійних центрів
Земля // newsradio.com.ua
18 травня 2017 - 08:00
Хто та чому блокує реформу щодо земель та майна Міністерства оборони України?
Віктор Вишньов // Громадське радіо
18 травня 2017 - 07:30
«Сетам» — електронний майданчик, через який реалізується конфісковане або арештоване майно. В студії Віктор Вишньов, генеральний директор державного підприємства «Сетам»
Отто Стойко // Громадське радіо
18 травня 2017 - 07:00
17 травня — Всесвітній день боротьби з гіпертонією
Марія Яковлєва // «Громадське радіо»
18 травня 2017 - 06:30
Народні депутати «завалили» законопроект про комерційний облік та законопроект про житлово-комунальні послуги. В чому важливість цих законопроектів?
Іван Лукеря // Громадське радіо
15 травня 2017 - 21:08
Іван Лукеря, адвокаційний менеджер Українського незалежного центра політичних досліджень про те, чому комунальним підприємствам потрібні наглядові ради