Ірина Соломко //

Ірина
Соломко

Журналістка, авторка подкасту «Територія», одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля»

«Громадське радіо для мене — це територія свободи та відповідальності. Це нова якість української журналістики, яка крок за кроком трансформується в нову якість українського суспільства»

Ірина закінчила Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю журналістика. Стипендіатка Центру журналістських розслідувань City University London (Великобританія), а також International Visitor Leadership Program, міжнародної програми Державного департаменту США. Випускниця Української школи політичних студій та програми з економічної журналістики ImpactMedia.

Майже 10 років пропрацювала у тижневику «Кореспондент», де працювала над резонансними розслідуваннями та брала інтерв’ю, зокрема з Юрієм Іванющенко, Тоні Блером, Полом Кругманом, Владом Філатом, Аланом Дершовіцем, Мишелем Платини та багато іншими.

Новий етап в кар’єрі розпочала після того, як «Кореспондент» змінив власника і редакційну політику. Восени 2013-го Ірина долучилась до команди «Громадського радіо».

«Мій життєвий принцип дуже добре сформулював Ніцше: «Якщо знаєш навіщо, можна витримати майже будь-яке як». Шлях «Громадського радіо» — найкращий доказ того, що цей механізм працює»

 

Випуски автора

Ілля Гладштейн та Євген Нікіфоров // Громадське радіо
21 серпня 2017 - 23:13
Така цікавість як через політичну ситуацію в країні, так і через його якість, гостроту та свіжість погляду, - Гладштейн.
 Вікторія Мальченко // Громадське радіо
16 серпня 2017 - 11:32
Чи можна виявити та проаналізувати тенденції на ринку праці та оцінити, скільки коштують навички в Україні?
 Ольга Дятел та Святослав Попов // Громадське радіо
16 серпня 2017 - 11:03
Про проект «Urban Space 500» розповідають менеджери Святослав Попов та Ольга Дятел
Олексій Кафтан // Громадське радіо
16 серпня 2017 - 10:35
Ракетний скандал. Чи могли українці допомагати Північній Кореї?
 Всеволод Філімоненко // Фото: Фейсбук сторінка Всеволода Філімоненка
16 серпня 2017 - 09:38
Всеволод Філімоненко, якого вдарив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін, не зміг однозначно сказати, журналіст він чи ні, проте назвав себе журналістом за покликанням
Віталій Шабунін // Громадське радіо
16 серпня 2017 - 08:35
16 серпня антикорупційному активісту Віталію Шабуніну, якого підозрюють в «умисному нанесенні ушкоджень тілесної тяжкості» псевдожурналісту, будуть вручати підозру. Про це йому повідомив слідчий