Ірина Славінська // Громадське радіо

Ірина
Славінська

Авторка і ведуча проектів «Антена» та «Зустрічі», редакторка та одна з ведучих щоденних прямоефірних ток-шоу «Громадська хвиля» та «Ранкова хвиля». Членкиня Правління та Редакційної ради «Громадського радіо»

«Для мене робота на «Громадському радіо» — це відповідальність говорити до максимально широкої аудиторії. Радіо є демократичним медіа, його споживання не потребує від слухачів купівлі дорогого телевізора чи набуття навичок роботи з Інтернетом. Саме тому для мене важливою частиною місії «Громадського радіо» є просвітницька функція, тож я радо запрошую в ефіри різноманітних експертів, які здатні аргументовано говорити про важливі речі. Я вірю в те, що краще інформовані громадяни можуть робити більш відповідальний вибір»

«Моє головне правило: не працювати з упирями»

Ірина працює на «Громадському радіо» фактично з часу його публічного становлення — з літа 2013 року. Вона брала участь в роботі радіо з найперших подкастів. Нині є членкинею правління ГО «Громадське радіо» та Редакційної ради «Громадського радіо».

Університетська освіта з французької філології надала Ірині досвід педагогічної роботи, чутливість до тем освіти, науки та культури, а також відмінне знання французької, з якої час від часу Ірина перекладає книжки.

Ще на 3 курсі університету 2006 року Ірина почала займатися журналістикою.

Її перші тексти виходили на порталі Сумно?Ком, а пізніше, з 2007 року, з’явилися дописи на «Українській правді» та «Українській правді. Життя». З травня 2012 року веде колонку в журналі «Elle» (Україна).

З травня 2012 до квітня 2013 року Ірина працювала на каналі ТВi, де була авторкою та ведучою програми «Гра в слова і не тільки» (разом із Віталієм Гайдукевичем) та редакторкою просвітницької програми «Лекції та події». Разом із трьома десятками колег Ірина звільнилася з каналу, таким чином висловивши протест проти непрозорої зміни власника каналу.

Робота на «Громадському радіо» стала для Ірини радійним дебютом. І це була любов з першого звуку.

Випуски автора

Володимир Бірчак  // Громадське радіо
09 травня 2018 - 11:26
8 травня на майдані Незалежності у Києві відкрили виставку «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори»
Зоя Звиняцьківська // Громадське радіо
09 травня 2018 - 08:57
15-29 травня в Ужгороді та Мукачеві відбудеться культурний форум «СлободаКульт». Понад 100 харківських художників і дослідників, 30 культурних та освітніх інституцій презентують культуру Слобожанщини
Йоханан Петровський-Штерн // Громадське радіо
06 травня 2018 - 23:00
«Для більшості з них вибір був осмислено не імперським, позаімперським, анти-імперським»: говоримо про героїв і героїнь, яким Йоханан Петровський-Штерн присвятив свою працю
Один з будинків у Лощинівці після нападу // Громадське радіо
02 травня 2018 - 11:40
21 квітня в Києві відбувся погром стихійного ромського поселення. Ця подія стала приводом поговорити про інші випадки злочинів на ґрунті ненависті – пригадуємо погром у Лощинівці
Майк Помпео // Фото: Reuters
02 травня 2018 - 10:12
Про нового держсекретаря США Майка Помпео, який раніше очолював Центральне розвідувальне управління Сполучених Штатів, говоримо з експертом Українського Інституту Майбутнього