Ірина Славінська // Громадське радіо

Ірина
Славінська

Авторка і ведуча проектів «Антена» та «Зустрічі», редакторка та одна з ведучих щоденних прямоефірних ток-шоу «Громадська хвиля» та «Ранкова хвиля». Членкиня Правління та Редакційної ради «Громадського радіо»

«Для мене робота на «Громадському радіо» — це відповідальність говорити до максимально широкої аудиторії. Радіо є демократичним медіа, його споживання не потребує від слухачів купівлі дорогого телевізора чи набуття навичок роботи з Інтернетом. Саме тому для мене важливою частиною місії «Громадського радіо» є просвітницька функція, тож я радо запрошую в ефіри різноманітних експертів, які здатні аргументовано говорити про важливі речі. Я вірю в те, що краще інформовані громадяни можуть робити більш відповідальний вибір»

«Моє головне правило: не працювати з упирями»

Ірина працює на «Громадському радіо» фактично з часу його публічного становлення — з літа 2013 року. Вона брала участь в роботі радіо з найперших подкастів. Нині є членкинею правління ГО «Громадське радіо» та Редакційної ради «Громадського радіо».

Університетська освіта з французької філології надала Ірині досвід педагогічної роботи, чутливість до тем освіти, науки та культури, а також відмінне знання французької, з якої час від часу Ірина перекладає книжки.

Ще на 3 курсі університету 2006 року Ірина почала займатися журналістикою.

Її перші тексти виходили на порталі Сумно?Ком, а пізніше, з 2007 року, з’явилися дописи на «Українській правді» та «Українській правді. Життя». З травня 2012 року веде колонку в журналі «Elle» (Україна).

З травня 2012 до квітня 2013 року Ірина працювала на каналі ТВi, де була авторкою та ведучою програми «Гра в слова і не тільки» (разом із Віталієм Гайдукевичем) та редакторкою просвітницької програми «Лекції та події». Разом із трьома десятками колег Ірина звільнилася з каналу, таким чином висловивши протест проти непрозорої зміни власника каналу.

Робота на «Громадському радіо» стала для Ірини радійним дебютом. І це була любов з першого звуку.

Випуски автора

Оксана Іванців // Громадське радіо
16 липня 2018 - 12:48
Ветерани тепер мають змогу вступити до Києво-Могилянської академії та отримати стипендію на безкоштовне навчання
Юлія Федів // Громадське радіо
16 липня 2018 - 11:36
У рубриці «Реформи своїми руками» поговоримо про дуже важливу реформу - зміну способу фінансування культурних проектів та ініціатив коштами з державного бюджету
Відсутність води у кранах //
16 липня 2018 - 10:06
Мешканці кількох великих міст України опинились перед загрозою - вже у серпні не мати достатньо очищеної питної води - Миколаїв, Кривий Ріг, Житомир. Харків може залишитися без води вже на цьому тижні
 Сергій Горбачов // Громадське радіо
16 липня 2018 - 08:30
Наша проблема в тому, що мало людей знаються на медіа в освіті, і мало журналістів знаються на шкільних проблемах
Еліна Шишкіна // Громадське радіо
11 липня 2018 - 10:12
Підсумки Міжнародного конгресу конституційного права підбиває юристка Еліна Шишкіна
Ірма Вітовська // Громадське радіо
11 липня 2018 - 09:34
Із 26 липня в прокат виходить новий український фільм – «Брама»