Ірина Славінська //

Ірина
Славінська

Авторка і ведуча проектів «Антена» та «Зустрічі», редакторка та одна з ведучих щоденних прямоефірних ток-шоу «Громадська хвиля» та «Ранкова хвиля». Членкиня Правління та Редакційної ради «Громадського радіо»

«Для мене робота на «Громадському радіо» — це відповідальність говорити до максимально широкої аудиторії. Радіо є демократичним медіа, його споживання не потребує від слухачів купівлі дорогого телевізора чи набуття навичок роботи з Інтернетом. Саме тому для мене важливою частиною місії «Громадського радіо» є просвітницька функція, тож я радо запрошую в ефіри різноманітних експертів, які здатні аргументовано говорити про важливі речі. Я вірю в те, що краще інформовані громадяни можуть робити більш відповідальний вибір»

«Моє головне правило: не працювати з упирями»

Ірина працює на «Громадському радіо» фактично з часу його публічного становлення — з літа 2013 року. Вона брала участь в роботі радіо з найперших подкастів. Нині є членкинею правління ГО «Громадське радіо» та Редакційної ради «Громадського радіо».

Університетська освіта з французької філології надала Ірині досвід педагогічної роботи, чутливість до тем освіти, науки та культури, а також відмінне знання французької, з якої час від часу Ірина перекладає книжки.

Ще на 3 курсі університету 2006 року Ірина почала займатися журналістикою.

Її перші тексти виходили на порталі Сумно?Ком, а пізніше, з 2007 року, з’явилися дописи на «Українській правді» та «Українській правді. Життя». З травня 2012 року веде колонку в журналі «Elle» (Україна).

З травня 2012 до квітня 2013 року Ірина працювала на каналі ТВi, де була авторкою та ведучою програми «Гра в слова і не тільки» (разом із Віталієм Гайдукевичем) та редакторкою просвітницької програми «Лекції та події». Разом із трьома десятками колег Ірина звільнилася з каналу, таким чином висловивши протест проти непрозорої зміни власника каналу.

Робота на «Громадському радіо» стала для Ірини радійним дебютом. І це була любов з першого звуку.

Випуски автора

Солодощі //
18 грудня 2017 - 14:43
Про здорові та нездорові подарунки розповідає лікарка
Микола Гнатовський // Фото: Громадське радіо
18 грудня 2017 - 14:28
Після Нюрнберзького і Токійського трибуналів жоден інший міжнародний суд не мав навіть теоретичної можливості переслідувати осіб, винних у злочині агресії
Діти //
18 грудня 2017 - 13:58
Фестиваль триватиме з 25 травня по 3 червня. Заявки можна подавати вже зараз
Прапор Польщі //
18 грудня 2017 - 13:27
Польща за крок до завершення судової реформи. Як вплине на країну нове законодаство? Коментує редактор видання «Європейська правда»
Дитячий хор Пектораль // Громадське радіо
17 грудня 2017 - 14:27
В гості завітав дитячий хор Пектораль із Києва та його керівниця Олена Барановська
Карпати, Україна // plus.google.com
17 грудня 2017 - 14:17
Про збереження карпатського лісу та висадку дерев говоримо зі співорганізаторами проекту «Разом за природу»