Ірина Славінська // Громадське Радіо

Ірина
Славінська

Авторка і ведуча проектів «Антена» та «Зустрічі», одна з ведучих щоденних прямоефірних ток-шоу «Громадська хвиля» та «На свіжу голову». Членкиня Редакційної ради «Громадського радіо»

«Для мене робота на «Громадському радіо» — це відповідальність говорити до максимально широкої аудиторії. Радіо є демократичним медіа, його споживання не потребує від слухачів купівлі дорогого телевізора чи набуття навичок роботи з Інтернетом. Саме тому для мене важливою частиною місії «Громадського радіо» є просвітницька функція, тож я радо запрошую в ефіри різноманітних експертів, які здатні аргументовано говорити про важливі речі. Я вірю в те, що краще інформовані громадяни можуть робити більш відповідальний вибір»

«Моє головне правило: не працювати з упирями»

Ірина працює на «Громадському радіо» фактично з часу його публічного становлення — з літа 2013 року. Вона брала участь в роботі радіо з найперших подкастів. Нині є членкинею правління ГО «Громадське радіо» та Редакційної ради «Громадського радіо».

Університетська освіта з французької філології надала Ірині досвід педагогічної роботи, чутливість до тем освіти, науки та культури, а також відмінне знання французької, з якої час від часу Ірина перекладає книжки.

Ще на 3 курсі університету 2006 року Ірина почала займатися журналістикою.

Її перші тексти виходили на порталі Сумно?Ком, а пізніше, з 2007 року, з’явилися дописи на «Українській правді» та «Українській правді. Життя». З осені 2010 року Ірина пише літературні огляди для журналу «ШО», з травня 2012 року веде колонку в журналі «Elle» (Україна).

З травня 2012 до квітня 2013 року Ірина працювала на каналі ТВi, де була авторкою та ведучою програми «Гра в слова і не тільки» (разом із Віталієм Гайдукевичем) та редакторкою просвітницької програми «Лекції та події». Разом із трьома десятками колег Ірина звільнилася з каналу, таким чином висловивши протест проти непрозорої зміни власника каналу.

Робота на «Громадському радіо» стала для Ірини радійним дебютом. І це була любов з першого звуку.

Випуски автора

Олександра Дворецька та Олександра Романцова // Фото: Громадське радіо
18 жовтня 2017 - 12:01
Блок правозахисних організацій заявив про тиск на громадянське суспільство
Антон Кориневич // Фото: Громадське радіо
18 жовтня 2017 - 11:09
Україну обрали до Ради ООН з прав людини. Антон Кориневич розповідає про користь членства в організації для держави
Микола Давидюк // Фото: Громадське радіо
18 жовтня 2017 - 10:11
Що означає зміна влади у Киргизькій Республіці для України? Пояснює Микола Давидюк
Марта Богачевська-Хомяк // Громадське радіо
17 жовтня 2017 - 09:22
Із нагоди 25-річчя академічних і культурних обмінів між Україною та США — програми імені Фулбрайта — поговорили з Мартою Богачевською-Хомяк, очільницею програми 1999-2006
Ірина Когут // «Громадське радіо»
17 жовтня 2017 - 08:04
Про непомітні, але важливі зміни освітньої реформи розповіла освітня експертка аналітичного центру CEDOS Ірина Когут