Ірина Соломко //

Ірина
Соломко

Журналістка, авторка подкасту «Територія», одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля»

«Громадське радіо для мене — це територія свободи та відповідальності. Це нова якість української журналістики, яка крок за кроком трансформується в нову якість українського суспільства»

Ірина закінчила Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю журналістика. Стипендіатка Центру журналістських розслідувань City University London (Великобританія), а також International Visitor Leadership Program, міжнародної програми Державного департаменту США. Випускниця Української школи політичних студій та програми з економічної журналістики ImpactMedia.

Майже 10 років пропрацювала у тижневику «Кореспондент», де працювала над резонансними розслідуваннями та брала інтерв’ю, зокрема з Юрієм Іванющенко, Тоні Блером, Полом Кругманом, Владом Філатом, Аланом Дершовіцем, Мишелем Платини та багато іншими.

Новий етап в кар’єрі розпочала після того, як «Кореспондент» змінив власника і редакційну політику. Восени 2013-го Ірина долучилась до команди «Громадського радіо».

«Мій життєвий принцип дуже добре сформулював Ніцше: «Якщо знаєш навіщо, можна витримати майже будь-яке як». Шлях «Громадського радіо» — найкращий доказ того, що цей механізм працює»

 

Випуски автора

У Порошенка погрожують ВВС судом через повідомлення про плату за зустріч з Трампом //
24 травня 2018 - 10:41
Особистий адвокат Трампа міг отримати щонайменше 400 тисяч доларів за організацію зустрічі між Петром Порошенком та президентом США, пише ВВС з посиланням на власні джерела
Юлія Безвершенко та Олексій Колежук // Громадське радіо
24 травня 2018 - 10:25
Яких реформ має зазнати Національна академія наук?
Лікарі // pixabay
24 травня 2018 - 09:26
Як обрати для себе лікаря та правильно підписати декларацію: про це розповіла Світлана Котляревська, керівниця напрямку роз’яснення eHealth
Олена Сукманова //
17 травня 2018 - 09:42
Про антирейдерські ініціативи Мін’юсту говоримо з Оленою Сукмановою, заступницею міністра юстиції України
Валентина Варава // Громадське радіо
17 травня 2018 - 09:34
Голова правління Ініціативи Е+ Валентина Варава розповіла, як діти захисників зможуть відпочити цього літа