Ірина Соломко //

Ірина
Соломко

Журналістка, авторка подкасту «Територія», одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля»

«Громадське радіо для мене — це територія свободи та відповідальності. Це нова якість української журналістики, яка крок за кроком трансформується в нову якість українського суспільства»

Ірина закінчила Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю журналістика. Стипендіатка Центру журналістських розслідувань City University London (Великобританія), а також International Visitor Leadership Program, міжнародної програми Державного департаменту США. Випускниця Української школи політичних студій та програми з економічної журналістики ImpactMedia.

Майже 10 років пропрацювала у тижневику «Кореспондент», де працювала над резонансними розслідуваннями та брала інтерв’ю, зокрема з Юрієм Іванющенко, Тоні Блером, Полом Кругманом, Владом Філатом, Аланом Дершовіцем, Мишелем Платини та багато іншими.

Новий етап в кар’єрі розпочала після того, як «Кореспондент» змінив власника і редакційну політику. Восени 2013-го Ірина долучилась до команди «Громадського радіо».

«Мій життєвий принцип дуже добре сформулював Ніцше: «Якщо знаєш навіщо, можна витримати майже будь-яке як». Шлях «Громадського радіо» — найкращий доказ того, що цей механізм працює»

 

Випуски автора

Олексій Ананов та Володимир Шейко // Фото: Громадське радіо
19 жовтня 2017 - 11:25
Вже 27 жовтня дивіться постановку на «Сцені 6» — платформі для незалежних театрів у столичному Довженко-Центрі
Валерій Димов // Фото: Громадське радіо
19 жовтня 2017 - 10:28
Яких змін в країні можна очікувати у зв’язку з протестом та наметовим табором під ВР? Чи активізують реформування країни учасники політичного процесу? Розповідає Валерій Димов
Давід Стулік // Фото: Громадське радіо
19 жовтня 2017 - 09:15
Як у Брюсселі оцінюють економічні й політичні процеси в Україні? Говоримо з прес-аташе ЄС в Україні
Олександр Сєнкевич // Грмадське радіо
17 жовтня 2017 - 17:13
Олександр Сєнкевич, екс-мер Миколаєва про те, чому міська рада проголосувала за його відсторонення та як він збирається захистити вибір громади міста
Юрій Ганущак // Громадське радіо
12 жовтня 2017 - 14:10
11 жовтня в Україні набув чинності закон про пенсійну реформу