Ірина Соломко //

Ірина
Соломко

Журналістка, авторка подкасту «Територія», одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля»

«Громадське радіо для мене — це територія свободи та відповідальності. Це нова якість української журналістики, яка крок за кроком трансформується в нову якість українського суспільства»

Ірина закінчила Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю журналістика. Стипендіатка Центру журналістських розслідувань City University London (Великобританія), а також International Visitor Leadership Program, міжнародної програми Державного департаменту США. Випускниця Української школи політичних студій та програми з економічної журналістики ImpactMedia.

Майже 10 років пропрацювала у тижневику «Кореспондент», де працювала над резонансними розслідуваннями та брала інтерв’ю, зокрема з Юрієм Іванющенко, Тоні Блером, Полом Кругманом, Владом Філатом, Аланом Дершовіцем, Мишелем Платини та багато іншими.

Новий етап в кар’єрі розпочала після того, як «Кореспондент» змінив власника і редакційну політику. Восени 2013-го Ірина долучилась до команди «Громадського радіо».

«Мій життєвий принцип дуже добре сформулював Ніцше: «Якщо знаєш навіщо, можна витримати майже будь-яке як». Шлях «Громадського радіо» — найкращий доказ того, що цей механізм працює»

 

Випуски автора

Тетяна Тевкун // Фото: Громадське радіо
14 грудня 2017 - 15:39
Як українці ставляться до проблеми відходів? Чи готові ми сортувати сміття? Про це говоримо в межах проекту «Реформи: інструкція до використання»
Укртелеком // З відкритих джерел
14 грудня 2017 - 11:25
Що означає повернення «Укртелекому» у власність держави? Коментує Дмитро Яблоновський
Костянтин Кожемяка та Галина Скляренко // Фото: Громадське радіо
14 грудня 2017 - 09:45
Говоримо про англомовне видання «25 років присутності», яке складається з двох томів і містить 80 портретів сучасних українських художників
Анатолій Бондарчук // Громадське радіо
13 грудня 2017 - 23:31
Анатолій Бондарчук, аналітик громадянської мережі «Опора» про те, кому та на що йдуть кошти депутатської соціально-економічної субвенції
Тетяна Бойко // Громадське радіо
07 грудня 2017 - 14:14
Згідно з новим законом про ЖКХ, який підписав президент, з тарифу буде вилучена частка, яка йде на обслуговування будинку, тобто самі тарифи на комунальні послуги зменшаться
Антон Кориневич // Громадське радіо
07 грудня 2017 - 09:04
Правник-міжнародник Антон Кориневич коментує звіт прокурора Міжнародного кримінального суду щодо Революції Гідності, анексії Криму і початку агресії РФ на Донбасі