Ірина Соломко //

Ірина
Соломко

Журналістка, авторка подкасту «Територія», одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля»

«Громадське радіо для мене — це територія свободи та відповідальності. Це нова якість української журналістики, яка крок за кроком трансформується в нову якість українського суспільства»

Ірина закінчила Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю журналістика. Стипендіатка Центру журналістських розслідувань City University London (Великобританія), а також International Visitor Leadership Program, міжнародної програми Державного департаменту США. Випускниця Української школи політичних студій та програми з економічної журналістики ImpactMedia.

Майже 10 років пропрацювала у тижневику «Кореспондент», де працювала над резонансними розслідуваннями та брала інтерв’ю, зокрема з Юрієм Іванющенко, Тоні Блером, Полом Кругманом, Владом Філатом, Аланом Дершовіцем, Мишелем Платини та багато іншими.

Новий етап в кар’єрі розпочала після того, як «Кореспондент» змінив власника і редакційну політику. Восени 2013-го Ірина долучилась до команди «Громадського радіо».

«Мій життєвий принцип дуже добре сформулював Ніцше: «Якщо знаєш навіщо, можна витримати майже будь-яке як». Шлях «Громадського радіо» — найкращий доказ того, що цей механізм працює»

 

Випуски автора

Станіслав Христенко // Громадське радіо
14 березня 2018 - 12:54
Станіслав Христенко, всесвітньо відомий піаніст, арт-директор нового фестивалю Kharkiv Music Fest, який відбудеться з 14 по 29 березня у місті Харків, про популяризацію музичного мистецтва в Україні
Ірина Суслова // Громадське радіо
08 березня 2018 - 13:16
Від домашнього насильства 2017-го року загинуло 600 жінок. Це втричі більше, ніж загиблих в АТО за рік
Олександр Савченко // Фото: Громадське радіо
08 березня 2018 - 10:21
Олександр Савченко пояснює, наскільки високий ризик того, що МВФ не продовжить програму співпраці з Україною
Максим Костецький // Фото: Громадське радіо
08 березня 2018 - 09:14
Президент Петро Порошенко заявив, що міжнародні донори не можуть диктувати Україні закони. Чи існує загроза ношому суверенітету вже з боку наших партнерів? Коментує Максим Костецький
 Іван Лукеря // Громадське радіо
06 березня 2018 - 15:01
Іван Лукеря, координатор Центрального офісу реформ про те, хто та чому блокує реформу деценралізації на Закарпатті
Дороги України //
01 березня 2018 - 11:40
Як просуваються в Україні транспортні реформи? Чи не зійдуть українські дороги разом із останнім снігом?