Кирило Лукеренко //

Кирило
Лукеренко

Головний редактор «Громадського радіо»

«Найголовніше для будь-якого ЗМІ — це довіра аудиторії. Без неї не мають значення ані зусилля професіоналів, ані інші наявні ресурси»

Кирило Лукеренко отримав диплом журналіста у Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка у 1993 році. Але на цьому навчання не припинив. 1995 року навчався за програмою професійного розвитку в Університеті Південної Кароліни (США). Згодом став магістром політології (Центрально-Європейський Університет в Будапешті), та магістром міжнародних відносин (Лондонська Школа Економіки). У роки навчання проходив практику на «Радіо Свобода» у Празі та на «Голосі Америки» у Вашингтоні.

Був власним кореспондентом газет «ВВ» в Лондоні та «День» в Будапешті, висвітлював події в Україні, Білорусі та Молдові для інформаційної агенції Deutsche Presse-Agentur. Автор документальних серіалів «Забута державність» (1993) і «Таємниці України» (2006).

В різні роки працював продюсером і спецкореспондентом Української служби Бі-Бі-Сі у Лондоні і Києві, шеф-редактором служби новин «Нового каналу», редактором випуску «Подробностей» на «Інтері». Вів програму «Агенти впливу» на телеканалі НТН. Кілька місяців був редактором програми на каналі ТВі (до зміни власника 2013 року). Нетривалий час працював у сфері зв’язків із громадськістю: як преc-секретар партії «Фронт Змін» та керівник PR-напрямку бієнале ARSENALE-2012.

З літа 2013 року — головний редактор «Громадського радіо». Також має пряме відношення до пошуку фінансування для нових проектів.

На сайті є його архівні репортажі (із серії «Голоси Майдану») і програми «Летючка». Інколи, як і інші журналісти «Громадського радіо», Кирило веде щоденну програму «Громадська хвиля».

У вільний від роботи час із задоволенням подорожує, виховує доньку та інколи навіть висипається.

Читати блог Кирила Лукеренка на УП.

Випуски автора

Шейлат Афолабі і Дмитро Ганич // Громадське радіо
17 березня 2017 - 18:38
О правовой помощи, которую предоставляют в Донецкой области и наиболее частых обращениях местного населения и ВПЛ рассказали сотрудники краматорского местного центра юридической помощи
Олександр //
17 березня 2017 - 17:34
Начальник патрульной полиции Краматорска и Славянска рассказал о том, с какими проблемами столкнулись после запуска патрульной полиции, как их решают и как в целом работают патрульные в этих городах
Ігор Стокоз // Громадське радіо
17 березня 2017 - 16:07
Про те, як і в яких умовах навчаються діти у прифронтовій зоні, а також про культурницькі ініціативи, які вже працюють та будуть запускатись розповів Ігор Стокоз, заступник голови Донецької ОДА
Юрій Узун // Громадське радіо
17 березня 2017 - 14:21
Про медичну реформу на Донеччині, наявні проблеми в системі охорони здоров’я і про те, як їх вирішують, розповів директор департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Юрій Узун
Ярослава Рубайло //
16 березня 2017 - 18:29
Какие проекты будут реализованы в Краматорске в 2017 году?
Активісти в студії Громадського радіо // Громадське радіо
16 березня 2017 - 17:39
Як відбувається процес децентралізації на Донеччині? Що є найбільшою проблемою для об’єднаних територіальних громад?