Кирило Лукеренко //

Кирило
Лукеренко

Головний редактор «Громадського радіо»

«Найголовніше для будь-якого ЗМІ — це довіра аудиторії. Без неї не мають значення ані зусилля професіоналів, ані інші наявні ресурси»

Кирило Лукеренко отримав диплом журналіста у Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка у 1993 році. Але на цьому навчання не припинив. 1995 року навчався за програмою професійного розвитку в Університеті Південної Кароліни (США). Згодом став магістром політології (Центрально-Європейський Університет в Будапешті), та магістром міжнародних відносин (Лондонська Школа Економіки). У роки навчання проходив практику на «Радіо Свобода» у Празі та на «Голосі Америки» у Вашингтоні.

Був власним кореспондентом газет «ВВ» в Лондоні та «День» в Будапешті, висвітлював події в Україні, Білорусі та Молдові для інформаційної агенції Deutsche Presse-Agentur. Автор документальних серіалів «Забута державність» (1993) і «Таємниці України» (2006).

В різні роки працював продюсером і спецкореспондентом Української служби Бі-Бі-Сі у Лондоні і Києві, шеф-редактором служби новин «Нового каналу», редактором випуску «Подробностей» на «Інтері». Вів програму «Агенти впливу» на телеканалі НТН. Кілька місяців був редактором програми на каналі ТВі (до зміни власника 2013 року). Нетривалий час працював у сфері зв’язків із громадськістю: як преc-секретар партії «Фронт Змін» та керівник PR-напрямку бієнале ARSENALE-2012.

З літа 2013 року — головний редактор «Громадського радіо». Також має пряме відношення до пошуку фінансування для нових проектів.

На сайті є його архівні репортажі (із серії «Голоси Майдану») і програми «Летючка». Інколи, як і інші журналісти «Громадського радіо», Кирило веде щоденну програму «Громадська хвиля».

У вільний від роботи час із задоволенням подорожує, виховує доньку та інколи навіть висипається.

Читати блог Кирила Лукеренка на УП.

Випуски автора

Сергеюс Муравьёвас // Громадське радио
21 квітня 2017 - 23:28
Глава Transparency International Литвы Сергеюс Муравйовас рассказывает о прогрессе в борьбе с коррупцией в экс-советской республике
Логотип "Дома свободной России" // freerussiahouse.org
19 квітня 2017 - 19:06
Политэмигранты из России Ирина Белачеу и Рустам Ганеев остро критикуют группу активистов, стоящих за недавно открытым в Киеве «Домом свободной России»
VI Киевскоий международный фестиваль короткометражного кино //
11 квітня 2017 - 17:43
По сравнению с полнометражными работами, короткометражки быстрее реагируют на события в мире, — говорит Кирилл Марикуца, организатор VI Киевского международного фестиваля короткометражного кино
 Підпал машини //
11 квітня 2017 - 16:59
Валентина Аксьонова не перший рік захищає єдину зелену зону у Петропавлівській Борщагівці, яку планують знищити і забудувати багатоповерхівками
Татьяна Косянчук и Лариса Любонько // Громадське радио
03 квітня 2017 - 19:45
Волонтерский кукольный театр уже 2,5 года готовит спектакли для детей-переселенцев
Могаммад Гаітам Аль Нашеф дійсно не схожий на пересічного сирійця // Громадське радіо/Кирило Лукеренко
31 березня 2017 - 23:58
Сирієць Могаммад Гайтам Аль-Нашеф залишив свою батьківщину два з половиною роки тому, після того, як його дім був зруйнований бомбою