Кирило Лукеренко //

Кирило
Лукеренко

Головний редактор «Громадського радіо»

«Найголовніше для будь-якого ЗМІ — це довіра аудиторії. Без неї не мають значення ані зусилля професіоналів, ані інші наявні ресурси»

Кирило Лукеренко отримав диплом журналіста у Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка у 1993 році. Але на цьому навчання не припинив. 1995 року навчався за програмою професійного розвитку в Університеті Південної Кароліни (США). Згодом став магістром політології (Центрально-Європейський Університет в Будапешті), та магістром міжнародних відносин (Лондонська Школа Економіки). У роки навчання проходив практику на «Радіо Свобода» у Празі та на «Голосі Америки» у Вашингтоні.

Був власним кореспондентом газет «ВВ» в Лондоні та «День» в Будапешті, висвітлював події в Україні, Білорусі та Молдові для інформаційної агенції Deutsche Presse-Agentur. Автор документальних серіалів «Забута державність» (1993) і «Таємниці України» (2006).

В різні роки працював продюсером і спецкореспондентом Української служби Бі-Бі-Сі у Лондоні і Києві, шеф-редактором служби новин «Нового каналу», редактором випуску «Подробностей» на «Інтері». Вів програму «Агенти впливу» на телеканалі НТН. Кілька місяців був редактором програми на каналі ТВі (до зміни власника 2013 року). Нетривалий час працював у сфері зв’язків із громадськістю: як преc-секретар партії «Фронт Змін» та керівник PR-напрямку бієнале ARSENALE-2012.

З літа 2013 року — головний редактор «Громадського радіо». Також має пряме відношення до пошуку фінансування для нових проектів.

На сайті є його архівні репортажі (із серії «Голоси Майдану») і програми «Летючка». Інколи, як і інші журналісти «Громадського радіо», Кирило веде щоденну програму «Громадська хвиля».

У вільний від роботи час із задоволенням подорожує, виховує доньку та інколи навіть висипається.

Читати блог Кирила Лукеренка на УП.

Випуски автора

Брексіт //
23 грудня 2016 - 15:37
«Брекзіт» поставив перед британцями більше питань, ніж відповідей, вважає Катерина Хінкулова
Олександра Кучеренко // «Громадське радіо»
23 грудня 2016 - 14:05
Олександра Кучеренко «Міс Україна 2016» ділиться власним досвідом участі у конкурсі «Міс світу-2016»
Олена Баранівська та хор «Пектораль» // «Громадське радіо»
23 грудня 2016 - 12:43
Київський хор «Пектораль» здобув перемогу у своїй віковій групі на фестивалі «Мундус Кантат. Сопот — 2016» у Польщі
Віктор Мержвинський та Сергій Мокренюк // «Громадське радіо»
23 грудня 2016 - 11:29
Правозахисник Сергій Мокренюк і головний редактор «Кримської світлиці» Віктор Мержвинський доводять, що держава не повинна скорочувати штат низки державних видань
Кава // commons.wikimedia.org
23 грудня 2016 - 09:32
Автор книжки про каву розповідає, як цей напій змінював і змінює світ
«Громадське радіо» // «Громадське радіо»
22 грудня 2016 - 07:00
У четвер очікуються результати конкурсу на мовлення в Одеській області. А 2017 року «Громадське радіо» має брати участь у конкурсах на частоти у великих містах