Кирило Лукеренко //

Кирило
Лукеренко

Головний редактор «Громадського радіо»

«Найголовніше для будь-якого ЗМІ — це довіра аудиторії. Без неї не мають значення ані зусилля професіоналів, ані інші наявні ресурси»

Кирило Лукеренко отримав диплом журналіста у Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка у 1993 році. Але на цьому навчання не припинив. 1995 року навчався за програмою професійного розвитку в Університеті Південної Кароліни (США). Згодом став магістром політології (Центрально-Європейський Університет в Будапешті), та магістром міжнародних відносин (Лондонська Школа Економіки). У роки навчання проходив практику на «Радіо Свобода» у Празі та на «Голосі Америки» у Вашингтоні.

Був власним кореспондентом газет «ВВ» в Лондоні та «День» в Будапешті, висвітлював події в Україні, Білорусі та Молдові для інформаційної агенції Deutsche Presse-Agentur. Автор документальних серіалів «Забута державність» (1993) і «Таємниці України» (2006).

В різні роки працював продюсером і спецкореспондентом Української служби Бі-Бі-Сі у Лондоні і Києві, шеф-редактором служби новин «Нового каналу», редактором випуску «Подробностей» на «Інтері». Вів програму «Агенти впливу» на телеканалі НТН. Кілька місяців був редактором програми на каналі ТВі (до зміни власника 2013 року). Нетривалий час працював у сфері зв’язків із громадськістю: як преc-секретар партії «Фронт Змін» та керівник PR-напрямку бієнале ARSENALE-2012.

З літа 2013 року — головний редактор «Громадського радіо». Також має пряме відношення до пошуку фінансування для нових проектів.

На сайті є його архівні репортажі (із серії «Голоси Майдану») і програми «Летючка». Інколи, як і інші журналісти «Громадського радіо», Кирило веде щоденну програму «Громадська хвиля».

У вільний від роботи час із задоволенням подорожує, виховує доньку та інколи навіть висипається.

Читати блог Кирила Лукеренка на УП.

Випуски автора

Маніпуляції в родині // Авторські права: Громадське радіо
12 травня 2018 - 18:41
Разом з психологами Андрієм Козінчуком та Юлією Ларіною розбираємося, чи є маніпуляції в родині неминучими та чому їх варто уникати
Олександра Решмеділова та Ірина Ромалійська // Фото: Громадське радіо
29 квітня 2018 - 09:56
Назустріч виборам - 2019. Дві досвідчені спеціалістки пояснюють, як політики маніпулюють виборцями
 Сергій Дідковський, Дмитро Федоренко, Дмитро Барсуков // Громадське радіо
21 квітня 2018 - 12:20
У програмі «Маніпуляції» поговоримо про маніпуляцію в рекламі
Релігія // Авторські права: Громадське радіо
13 квітня 2018 - 19:01
Яким чином релігійні організації маніпулюють вірянами? Що пов’язує церкву і політиків в Україні? Розмірковуємо разом з автором книги «Церква на Майдані»
Громадське радіо //
30 березня 2018 - 15:49
Наскільки маніпулятивні інформаційні, розважальні програми та ток-шоу на українському телебаченні? Розбираємося в питанні разом з теоретиком та практиком телебачення
Саваневський, Захарченко //
23 березня 2018 - 20:27
Як уряди, політики та бізнес зробили із соцмереж інструменти політичного та державного впливу, та ще й заробляють нечесні гроші? Дискусія в ефірі нового шоу: теоретик соцмереж проти практика