Кирило Лукеренко //

Кирило
Лукеренко

Головний редактор «Громадського радіо»

«Найголовніше для будь-якого ЗМІ — це довіра аудиторії. Без неї не мають значення ані зусилля професіоналів, ані інші наявні ресурси»

Кирило Лукеренко отримав диплом журналіста у Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка у 1993 році. Але на цьому навчання не припинив. 1995 року навчався за програмою професійного розвитку в Університеті Південної Кароліни (США). Згодом став магістром політології (Центрально-Європейський Університет в Будапешті), та магістром міжнародних відносин (Лондонська Школа Економіки). У роки навчання проходив практику на «Радіо Свобода» у Празі та на «Голосі Америки» у Вашингтоні.

Був власним кореспондентом газет «ВВ» в Лондоні та «День» в Будапешті, висвітлював події в Україні, Білорусі та Молдові для інформаційної агенції Deutsche Presse-Agentur. Автор документальних серіалів «Забута державність» (1993) і «Таємниці України» (2006).

В різні роки працював продюсером і спецкореспондентом Української служби Бі-Бі-Сі у Лондоні і Києві, шеф-редактором служби новин «Нового каналу», редактором випуску «Подробностей» на «Інтері». Вів програму «Агенти впливу» на телеканалі НТН. Кілька місяців був редактором програми на каналі ТВі (до зміни власника 2013 року). Нетривалий час працював у сфері зв’язків із громадськістю: як преc-секретар партії «Фронт Змін» та керівник PR-напрямку бієнале ARSENALE-2012.

З літа 2013 року — головний редактор «Громадського радіо». Також має пряме відношення до пошуку фінансування для нових проектів.

На сайті є його архівні репортажі (із серії «Голоси Майдану») і програми «Летючка». Інколи, як і інші журналісти «Громадського радіо», Кирило веде щоденну програму «Громадська хвиля».

У вільний від роботи час із задоволенням подорожує, виховує доньку та інколи навіть висипається.

Читати блог Кирила Лукеренка на УП.

Випуски автора

Александр Хуг // ОБСЄ
07 липня 2018 - 22:04
Перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Александр Хуґ вважає, що українці по обидві боки лінії розмежування не лише жертви конфлікту, але і майбутнє Донбасу після конфлікту
Відновлення територій //
07 липня 2018 - 20:05
Економіст Ігор Бураковський прогнозує нестачу робочої сили на територіях Донбасу, які повернуть під контроль української держави. Як підготувати економіку країни до велетенської відбудовчої роботи?
пульт //
07 липня 2018 - 17:57
В Харкові є потреба комунікацій різних груп громадян між собою, вважає продюсер суспільного радіо в Харкові. Суспільне радіо готове надати майданчик для цього
лавра //
07 липня 2018 - 17:31
Що дасть отримання томосу про автокефалію православної церкви та як вести міжцерковний діалог, розповідає архієпископ Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ
Марина Безкоровайна та Ірина Брунова-Калісецька // Громадське радіо
06 липня 2018 - 21:28
Як допомогти спільноті та журналістам вести конструктивну дискусію щодо професійних стандартів та етики?
 Марія Давиденко // Громадське радіо
06 липня 2018 - 19:47
Як забезпечити незалежність і об’єктивність місцевих засобів масової інформації? Розглянемо приклад Покровська