Лариса Денисенко // Громадське Радіо

Лариса
Денисенко

Авторка та ведуча проектів «Ген справедливості», «Чайник», одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля». До того ж письменниця та адвокат з цивільних питань

«Робота на «Громадському радіо» — це, передовсім, свобода. Свобода — безумовний дар, відповідальність та довіра аудиторії. Всі ці можливості надає робота на «Громадському радіо», яке тримається на підтримці слухачів та бонусах, зароблених власною репутацією. Я намагаюся допомогти людям знати більше про свої права та свободи, можливості та шляхи розвитку»

Лариса закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка. Азам законотворчості також навчалась під час стажування в Інституті законопроектування при Міністерстві юстиції Нідерландів.

Працювала радником Міністра юстиції, була першим заступником начальника управління права міжнародних організацій Міністерства юстиції України. Певний час очолювала національне представництво Міжнародної антикорупційної організації Transparency International. Має відзнаку Верховного Суду України «За вірність закону».

Журналістикою Лариса почала займатися в 2006 році як авторка та ведуча культурологічної програми «Документ» на каналі «1+1», де пропрацювала п`ять років разом з Анатолієм Єремою та Юрієм Макаровим. Має досвід сценарної роботи на телебаченні.

Як есеїстка публікувалася та публікується в таких виданнях, як «Українська правда», «Фокус», «Профиль», «Новое время», «Женский журнал», Taz (Німеччина).

У жовтні 2014 року Лариса дебютовала на радіо, і саме на «Громадському радіо». Вона почала із запису подкастів для проекта «Чайник», де разом із гостями студії інформувала слухачів про право, міжнародну політику, моду, розвиток телебачення, інвестиції, національну безпеку, психологічні аспекти реабілітації в стресовий період тощо.

Зараз Лариса створює цикл програм «Ген справедливості», допомагає людям розібратися в тонкощах захисту, процедурі отримання безоплатної правової допомоги, вказує на помилки та процесуальні порушення, до яких вдається слідство, суд. Розповідає, в який спосіб можна отримати доступ до правосуддя та як почуватися захищеним.

Окремої уваги заслуговує літературний досвід Лариси. Її дебютний роман «Забавки з плоті та крові» відразу отримав гран-прі Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова». З під пера авторки вийшло понад 10 романів. Двічі її книги — «Танці в масках» та «Сарабанда банди Сари» — отримували звання «Краща українська книга» за голосуванням читачів та професійного журі тижневика «Кореспондент». Лариса також є співавторкою посібника «Національні системи доброчесності», збірки Ради Європи щодо смертної кари, Посібника з прав людини для вчителів тренерів, Книги Суддів, а також авторкою навчальної казкової методики з прав людини для дітей (проекти: «Правобукварик», «Абетка права»).

«Якщо словами ти зміниш людину та її життя на краще, або, принаймні, дасиш раду собі самій — це є тим, ради чого варто займатися своєю роботою»

Випуски автора

Діана Дуцик // «Громадське радіо»
20 січня 2017 - 19:48
Чи вирішить проблеми українських медіа Омбудсмен з телебачення?
Софія Андрухович // «Громадське радіо»
20 січня 2017 - 18:03
Наприкінці 2016 року вийшла в світ збірка, до якої долучилось «Громадське радіо» «Про нас. Проти насильства», до створення якої долучилась і Софія Андрухович
Сергей Гармаш // «Громадське радио»
20 січня 2017 - 16:18
Так называемое «министерство промышленности и торговли» самопровозглашенной «ДНР» опубликовало отчет, в котором заявило о бурном развитии их экономики за счет металлургии
Ольга Потапчук //
19 січня 2017 - 22:05
Тато ігнорував прохання надати дозвіл на виїзд дитини за кордон на спортивні змагання і відпочинок. Адвокатка Ольга Потапчук розповідає історію своєї клієнтки і шляхи розв’язання проблемної ситуації
Вороніна // Громадське радіо
19 січня 2017 - 08:04
Сьогодні відзначають ювілей культового письменника, йому мало виповнитись 80 років. Гуцало вважав, що Росія - це абсолютно інша ментальність, яка трансформувала українську
Рибак // Громадське Радіо
19 січня 2017 - 07:30
Після революції гідності судді більше не можуть забороняти знімати на телефон відкриті судові засідання. Про це розповідає координаторка проекту «Суд людською мовою» Валерія Рибак