Лариса Денисенко //

Лариса
Денисенко

Авторка та ведуча проектів «Ген справедливості», «Чайник», одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля». До того ж письменниця та адвокат з цивільних питань

«Робота на «Громадському радіо» — це, передовсім, свобода. Я намагаюся допомогти людям знати більше про свої права та свободи, можливості та шляхи розвитку»

Лариса закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка. Азам законотворчості також навчалась під час стажування в Інституті законопроектування при Міністерстві юстиції Нідерландів.

Працювала радником Міністра юстиції, була першим заступником начальника управління права міжнародних організацій Міністерства юстиції України. Певний час очолювала національне представництво Міжнародної антикорупційної організації Transparency International. Має відзнаку Верховного Суду України «За вірність закону».

Журналістикою Лариса почала займатися в 2006 році як авторка та ведуча культурологічної програми «Документ» на каналі «1+1», де пропрацювала п`ять років разом з Анатолієм Єремою та Юрієм Макаровим. Має досвід сценарної роботи на телебаченні.

Як есеїстка публікувалася та публікується в таких виданнях, як «Українська правда», «Фокус», «Профиль», «Новое время», «Женский журнал», Taz (Німеччина).

У жовтні 2014 року Лариса дебютовала на радіо, і саме на «Громадському радіо». Вона почала із запису подкастів для проекта «Чайник», де разом із гостями студії інформувала слухачів про право, міжнародну політику, моду, розвиток телебачення, інвестиції, національну безпеку, психологічні аспекти реабілітації в стресовий період тощо.

Зараз Лариса створює цикл програм «Ген справедливості», допомагає людям розібратися в тонкощах захисту, процедурі отримання безоплатної правової допомоги, вказує на помилки та процесуальні порушення, до яких вдається слідство, суд. Розповідає, в який спосіб можна отримати доступ до правосуддя та як почуватися захищеним.

Окремої уваги заслуговує літературний досвід Лариси. Її дебютний роман «Забавки з плоті та крові» відразу отримав гран-прі Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова». З під пера авторки вийшло понад 10 романів. Двічі її книги — «Танці в масках» та «Сарабанда банди Сари» — отримували звання «Краща українська книга» за голосуванням читачів та професійного журі тижневика «Кореспондент». Лариса також є співавторкою посібника «Національні системи доброчесності», збірки Ради Європи щодо смертної кари, Посібника з прав людини для вчителів тренерів, Книги Суддів, а також авторкою навчальної казкової методики з прав людини для дітей (проекти: «Правобукварик», «Абетка права»).

«Якщо словами ти зміниш людину та її життя на краще, або, принаймні, дасиш раду собі самій — це є тим, ради чого варто займатися своєю роботою»

Випуски автора

Христина Кіт // Фото: Громадське радіо
19 червня 2018 - 09:52
У десятій програмі циклу «Гена справедливості» говоримо про Асоціацію жінок-юристок та розбираємося, навіщо проводити окремі форуми для представниць правничого фаху
Сергій Гусовський і Віта Думанська // Громадське радіо
13 червня 2018 - 10:34
Чому Київраді забракло голосів проголосувати за музей на Поштовій площі та що очікується 14 червня?
Урош Нововіч, Мілена Боговіч і Каспар Пік  // Громадське радіо
13 червня 2018 - 09:38
Говоримо про дослідження «Маскулінність сьогодні, ставлення чоловіків до гендерних стереотипів та насильства проти жінок» та нову виставу театру Reflektor teatar, яку покажуть у Києві
Катерина Левченко // Громадське радіо
13 червня 2018 - 09:03
Про гендерний аспект роботи офісу віце-прем'єр-міністерки з євроінтеграції говоримо з Катериною Левченко, Урядовою уповноваженою з гендерних питань
Тарас Качка // Фото: Громадське радіо
13 червня 2018 - 08:18
Україна подала до Міжнародного суду меморандум щодо порушення РФ Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Що далі?
З якими викликами стикаються адвокатки на початку кар`єри? //
12 червня 2018 - 13:41
Яка різниця між роботою адвокаток та представниць Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги? Як сприймаються молоді адвокатки-жінки клієнтами та представниками правоохоронних органів?