Лариса Денисенко //

Лариса
Денисенко

Авторка та ведуча проектів «Ген справедливості», «Чайник», одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля». До того ж письменниця та адвокат з цивільних питань

«Робота на «Громадському радіо» — це, передовсім, свобода. Я намагаюся допомогти людям знати більше про свої права та свободи, можливості та шляхи розвитку»

Лариса закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка. Азам законотворчості також навчалась під час стажування в Інституті законопроектування при Міністерстві юстиції Нідерландів.

Працювала радником Міністра юстиції, була першим заступником начальника управління права міжнародних організацій Міністерства юстиції України. Певний час очолювала національне представництво Міжнародної антикорупційної організації Transparency International. Має відзнаку Верховного Суду України «За вірність закону».

Журналістикою Лариса почала займатися в 2006 році як авторка та ведуча культурологічної програми «Документ» на каналі «1+1», де пропрацювала п`ять років разом з Анатолієм Єремою та Юрієм Макаровим. Має досвід сценарної роботи на телебаченні.

Як есеїстка публікувалася та публікується в таких виданнях, як «Українська правда», «Фокус», «Профиль», «Новое время», «Женский журнал», Taz (Німеччина).

У жовтні 2014 року Лариса дебютовала на радіо, і саме на «Громадському радіо». Вона почала із запису подкастів для проекта «Чайник», де разом із гостями студії інформувала слухачів про право, міжнародну політику, моду, розвиток телебачення, інвестиції, національну безпеку, психологічні аспекти реабілітації в стресовий період тощо.

Зараз Лариса створює цикл програм «Ген справедливості», допомагає людям розібратися в тонкощах захисту, процедурі отримання безоплатної правової допомоги, вказує на помилки та процесуальні порушення, до яких вдається слідство, суд. Розповідає, в який спосіб можна отримати доступ до правосуддя та як почуватися захищеним.

Окремої уваги заслуговує літературний досвід Лариси. Її дебютний роман «Забавки з плоті та крові» відразу отримав гран-прі Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова». З під пера авторки вийшло понад 10 романів. Двічі її книги — «Танці в масках» та «Сарабанда банди Сари» — отримували звання «Краща українська книга» за голосуванням читачів та професійного журі тижневика «Кореспондент». Лариса також є співавторкою посібника «Національні системи доброчесності», збірки Ради Європи щодо смертної кари, Посібника з прав людини для вчителів тренерів, Книги Суддів, а також авторкою навчальної казкової методики з прав людини для дітей (проекти: «Правобукварик», «Абетка права»).

«Якщо словами ти зміниш людину та її життя на краще, або, принаймні, дасиш раду собі самій — це є тим, ради чого варто займатися своєю роботою»

Випуски автора

Андрій Худо та Олександра Коваль // Фото: Громадське радіо
15 вересня 2017 - 18:50
Організатор «Форуму видавців у Львові» Олександра Коваль і львівський ресторатор Андрій Худо про Львів як торгову марку та соціальну відповідальність бізнесу
Мирослав Маринович // Фото: Громадське радіо
15 вересня 2017 - 17:48
Два Майдани були прикладами солідарної дії і абсолютної взаємної довіри. Однак ті самі люди потім не змогли діяти спільно і залишитись об’єднаною силою, вважає Мирослав Маринович
Андрій Курков // Фото: Громадське радіо
15 вересня 2017 - 15:46
«Я хотів би ходити по Львову навпомацки і загубитися в напівмістичному тумані», — каже письменник Андрій Курков
Андрій Павлишин // Фото: Громадське радіо
15 вересня 2017 - 14:23
«Львів’яни хочуть, щоб усе було як за Совєтів, але з мовою і церквою», — журналіст і громадський діяч Андрій Павлишин про улюблене місто і його історичну пам’ять
Книга // Фото: starylev.com.ua
14 вересня 2017 - 19:47
Директор школи права УКУ Іван Городиський розповідає про видатні постаті українських юристів, яких зображено у книзі Філіпа Сендса «Східно-Західна вулиця. Повернення до Львова»
Софія Челяк //
14 вересня 2017 - 16:13
Як розпочався «Форум видавців», які події на ньому не можна пропустити та що означає Точка творення» розповіла програмна директорка форуму видавців Софія Челяк