Лариса Мудрак //

Лариса
Мудрак

Медіа-експерт. У 2014-15 роках, коли співпрацювала з радіо, була волонтером-менеджером з питань розвитку «Громадського радіо». Автор подкасту «Українські герої»

«Для мене «Громадське радіо» є викликом часу та мрією. Адже вперше за всі роки незалежності це перший принциповий проект кращих журналістів, які роблять справжнє суспільне мовлення для громади, про громаду й заради громади. Й це моя волонтерська ініціатива»

Лариса закінчила факультет журналістики Національного університету ім. Т. Шевченка,. Дипломатичну академію України (магістр зовнішньої політики) та прослухала курси практичної персонології в Києво-Могилянській академії та медійного менеджменту в Міжнародному інституті менеджменту мас-медіа (IMMI) у США.

Заслужений журналіст України. Адже насправді має величезний досвід.

Лариса розпочала трудову діяльність в 1992 році на посаді завідувача відділу фантастики журналу «Наука-Фантастика» та згодом обійняла посаду заступника головного редактора.

З радіо близько познайомилась у 1993 році, коли стала ведучою та автором програм Української редакції «Радіо Свобода». Це співробітництво тривало 10 років ( Київ-Мюнхен-Прага).

Пізніше в її житті зв’явилось і телебачення: Лариса знаходила час, щоб працювати спецкором та телеведучою програм «Вікна» на каналах ТЕТ та ICTV, «Перехрестя» Українського освітнього центру реформ.

Як вже визнаний експерт вона очолила проект «Український регіональний вісник» (Інститут «Схід-Захід»), була головним редактором газети «Деловая неделя ‑ Financial Times» у Києві та CEO газети «Новое русское слово» та радіо «Народная волна» у Нью-Йорку.

Лариса знайшла себе і у державних справах. Була керівником кількох державних прес-служб. У 2005-2010 рр. очолювала департамент інформаційної політики Секретаріату Президента України. У 2010 році її було призначено членом Нацради України з питань телебачення і радіомовлення. В 2012-2014 рр. представляла Україну в Керівному Комітету Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства.

Окрім звання «Заслужений журналіст України» Лариса відзначена як лауреат загальнонаціональної програми «Людина року-2003» («Журналіст року в галузі друкованих ЗМІ»).

До «Громадського радіо» Лариса долучилася у 2014 році і дуже активно допомогає проекту розвиватися.

Випуски автора

Олексій Донов //
29 липня 2015 - 18:15
Полковник Олексій Донов — спадковий військовий. Його прадід, дід, батько віддали свою посвяту військовій справі. Йому врятували ногу, однак боротися за одужання йому ще довго
Юрій Мітягін //
24 липня 2015 - 19:05
Історія бійця Юрія Мітягіна означена тим, що за чотири дні його було поранено двічі. Спочатку на полі бою. А потім – під час превезення до госпіталю
Сергій Зозуля //
16 липня 2015 - 20:46
Під час війни на Сході Сергій Зозуля пережив все – й полон, й поранення, й довгі місяці лікування, й загострення ран, що не хочуть гоїтися
Сергій Гусак у лікарні //
03 липня 2015 - 19:34
Про багатьох наших поранених українських героїв можна розповідати годинами. Але є випадки, коли про важкопоранених розповісти важко. Це тоді, коли вони втрачають пам’ять. Сергій Гусак – один із них
logo // logo
26 червня 2015 - 23:40
Сьогодні з нами в студії той, хто допомагає. Це Олексій Шершньов, співзасновник соціального проекту «Біотех. Реабілітація поранених»
Віктор Андрійчук //
25 червня 2015 - 21:10
Віктор Андрійчук втратив ліву руку, а ліва нога та стегно важко пошкоджені вибухом міни