Наталя Соколенко //

Наталя
Соколенко

Заступник головного редактора «Громадського радіо». Одна з ведучих та редакторка живого ток-шоу «Громадська хвиля»

Наталя закінчила факультет журналістики Національного університету ім. Т. Шевченка, є випускницею Школу журналістики «Інтерньюз-Україна», Української школи політичних Студій, спецкурсів «Розуміємо права людини» та «Цифрова журналістика майбутнього».

З 2000 року працювала кореспонденткою в програмах новин. Але після 10 років на телебаченні та отримання найвищої телевізійної нагороди «Телетріумф» у номінації «Репортер» Наталя звільнилася — на знак протесту проти цензури та «джинси» в новинах каналу СТБ.

Оскільки вона очікувала повторення ситуації й на інших каналах, то вирішила не йти на подібну роботу до іншого власника приватного ТБ, а створити те, чого в Україні ще не було — суспільного мовника.

У серпні 2012 року Наталя почала шукати однодумців для створення незалежного від приватних власників та держави медіа. Знайшла Андрія Куликова, Олександра Бузюка та Володимира Корсунського, які так само шукали компанію для створення такого медіа.

Тоді визначилися, що створюватимуть саме радіо — «Громадське радіо». За рік від вперше озвученої мрії Наталя разом з Андрієм Куликовим записали перший подкаст для «Громадського радіо» — «Якщо…». 

Вже восени 2013 та взимку 2014 років Наталя була однією з ведучих радіомарафону «Єромайдан онлайн», а згодом стала ведучою та редакторкою живого ток-шоу «Громадська хвиля».

Наталя є активною учасницею руху «Стоп цензурі!», захоплюється історією України, читанням мемуарів, подорожами та велопрогулянками.

Випуски автора

Андрій Суярко та Тетяна Логуш // Громадське радіо
24 квітня 2017 - 08:30
Минулого тижня фільм «Гніздо горлиці», картина про проблеми еміграції, отримав нагороду «Золота дзиґа» у шести номінаціях
Олесь Доній // Громадське радіо
24 квітня 2017 - 08:00
Екс-нардеп, організатор безкоштовних курсів вивчення української мови Олександр Доній розмірковує щодо мовного питання
Микола Хавронюк, експерт Центру політико-правових реформ  // Громадське радіо
24 квітня 2017 - 00:19
Експерт центру політико-правових реформ Микола Хавронюк презентує оцінку того, які заходи з антикорупційної політики проводить українська влада
Тарас Чорновіл // «Громадське радіо»
23 квітня 2017 - 23:39
Колишній депутат Верховної Ради від ПР, політолог Тарас Чорновіл каже, що надав свідчення щодо чорної каси ПР, але вони не зацікавили Національне антикорупційне бюро
Наташа Манак и Олеся Дружина // Фото: Громадське радио
22 квітня 2017 - 19:33
Где искать точки опоры? Как поддерживать человека в состоянии горя и потери?
Геннадій Друзенко // Фото: Громадське радіо
22 квітня 2017 - 17:00
Говоримо про «десант» педіатрів до міст і містечок Донбасу