Наталя Соколенко //

Наталя
Соколенко

Заступник головного редактора «Громадського радіо». Одна з ведучих та редакторка живого ток-шоу «Громадська хвиля»

Наталя закінчила факультет журналістики Національного університету ім. Т. Шевченка, є випускницею Школу журналістики «Інтерньюз-Україна», Української школи політичних Студій, спецкурсів «Розуміємо права людини» та «Цифрова журналістика майбутнього».

З 2000 року працювала кореспонденткою в програмах новин. Але після 10 років на телебаченні та отримання найвищої телевізійної нагороди «Телетріумф» у номінації «Репортер» Наталя звільнилася — на знак протесту проти цензури та «джинси» в новинах каналу СТБ.

Оскільки вона очікувала повторення ситуації й на інших каналах, то вирішила не йти на подібну роботу до іншого власника приватного ТБ, а створити те, чого в Україні ще не було — суспільного мовника.

У серпні 2012 року Наталя почала шукати однодумців для створення незалежного від приватних власників та держави медіа. Знайшла Андрія Куликова, Олександра Бузюка та Володимира Корсунського, які так само шукали компанію для створення такого медіа.

Тоді визначилися, що створюватимуть саме радіо — «Громадське радіо». За рік від вперше озвученої мрії Наталя разом з Андрієм Куликовим записали перший подкаст для «Громадського радіо» — «Якщо…». 

Вже восени 2013 та взимку 2014 років Наталя була однією з ведучих радіомарафону «Єромайдан онлайн», а згодом стала ведучою та редакторкою живого ток-шоу «Громадська хвиля».

Наталя є активною учасницею руху «Стоп цензурі!», захоплюється історією України, читанням мемуарів, подорожами та велопрогулянками.

Випуски автора

В'ячеслав Бігун // Громадське радіо
13 вересня 2017 - 14:40
У Києві, 14 вересня, в четвер, відбудеться показ фільму «Серце мами Гонгадзе» для широкої аудиторії
Ніна Радченко та Олена Хатмуліна // Громадське радіо
13 вересня 2017 - 14:11
«Український-Донецький куркуль» — програма фінансування малого і середнього бізнесу з обласного бюджету ОДА. Дві переможниці конкурсу державної програми поділились своїми історіями успіху
Юлія Вітка // Громадське радіо
13 вересня 2017 - 13:13
Юлія Вітка, заступниця керівника проекту USAID «Трансформація фінансового сектору в Україні» розповіла Громадському радіо про реалії ринку кредитування в Україні
Сергій Гармаш // Громадське радіо
13 вересня 2017 - 12:14
Як сприймають Україну на даному етапі у США? Розповів журналіст Сергій Гармаш, який нещодавно повернувся зі Сполучених Штатів Америки
Куликов Андрій // Громадське радіо
11 вересня 2017 - 14:32
З шостого по дев’яте вересня у Харкові відбувався дев’ятий телевізійний фестиваль «Дитятко». Як він проходив розповів Андрій Куликов
Олег Рибачук // Громадське радіо
11 вересня 2017 - 13:39
Обговорюємо вчорашню ситуацію на кордоні між Україною та Польщею