Наталя Соколенко //

Наталя
Соколенко

Заступник головного редактора «Громадського радіо». Одна з ведучих та редакторка живого ток-шоу «Громадська хвиля»

Наталя закінчила факультет журналістики Національного університету ім. Т. Шевченка, є випускницею Школу журналістики «Інтерньюз-Україна», Української школи політичних Студій, спецкурсів «Розуміємо права людини» та «Цифрова журналістика майбутнього».

З 2000 року працювала кореспонденткою в програмах новин. Але після 10 років на телебаченні та отримання найвищої телевізійної нагороди «Телетріумф» у номінації «Репортер» Наталя звільнилася — на знак протесту проти цензури та «джинси» в новинах каналу СТБ.

Оскільки вона очікувала повторення ситуації й на інших каналах, то вирішила не йти на подібну роботу до іншого власника приватного ТБ, а створити те, чого в Україні ще не було — суспільного мовника.

У серпні 2012 року Наталя почала шукати однодумців для створення незалежного від приватних власників та держави медіа. Знайшла Андрія Куликова, Олександра Бузюка та Володимира Корсунського, які так само шукали компанію для створення такого медіа.

Тоді визначилися, що створюватимуть саме радіо — «Громадське радіо». За рік від вперше озвученої мрії Наталя разом з Андрієм Куликовим записали перший подкаст для «Громадського радіо» — «Якщо…». 

Вже восени 2013 та взимку 2014 років Наталя була однією з ведучих радіомарафону «Єромайдан онлайн», а згодом стала ведучою та редакторкою живого ток-шоу «Громадська хвиля».

Наталя є активною учасницею руху «Стоп цензурі!», захоплюється історією України, читанням мемуарів, подорожами та велопрогулянками.

Випуски автора

Таран Омельченко // "Громадське радіо"
28 лютого 2017 - 07:00
Отримавши державне фінансування, партії вирішили витратити значну його частину на білборди і рекламу на радіо та ТБ. Для чого українцям фінансувати політичні партії із бюджету?
Артюшенко // "Громадське радіо"
28 лютого 2017 - 06:30
Як помічник російських олігархів став кандидатом на пост аудитора НАБУ та чому голосування у парламенті перетворилося на полювання на відьом розповідає депутат від БПП Ігор Артюшенко
Михаил Серебряков и Владимир Брущенко // «Громадське радио»
27 лютого 2017 - 22:56
Руководителей коммунальных предприятий Киева отныне будут избирать на конкурсной основе общественные активисты
Ціціліано Юзба Кривошея Луценко // "Громадське радіо"
27 лютого 2017 - 22:26
У рамках проекту «Європейська хвиля» говоримо про реформи технічних регламентів для промислової продукції
Олег Вергелис // Громадське радио
27 лютого 2017 - 21:39
У нас, наверное, принято во всем искать политические подтексты. И иранский фильм о миграции «Коммивояжер», который также получил награду, – это некий привет новой политике — говорит Олег Вергелис
Опішнянська кераміка // life.pravda.com.ua
27 лютого 2017 - 18:39
Что в мае увидят гости Киева, помимо самого Евровидения, рассказывает куратор проекта о взаимовлиянии крымскотатарской и украинской культур «Чумацький Шлях» Георгий Браиловский