Наталя Соколенко //

Наталя
Соколенко

Одна з ведучих та редакторка живих ток-шоу «Громадська хвиля» і «Ранкова хвиля»

Наталя закінчила факультет журналістики Національного університету ім. Т. Шевченка, є випускницею Школу журналістики «Інтерньюз-Україна», Української школи політичних Студій, спецкурсів «Розуміємо права людини» та «Цифрова журналістика майбутнього».

З 2000 року працювала кореспонденткою в програмах новин. Але після 10 років на телебаченні та отримання найвищої телевізійної нагороди «Телетріумф» у номінації «Репортер» Наталя звільнилася — на знак протесту проти цензури та «джинси» в новинах каналу СТБ.

Оскільки вона очікувала повторення ситуації й на інших каналах, то вирішила не йти на подібну роботу до іншого власника приватного ТБ, а створити те, чого в Україні ще не було — суспільного мовника.

У серпні 2012 року Наталя почала шукати однодумців для створення незалежного від приватних власників та держави медіа. Знайшла Андрія Куликова, Олександра Бузюка та Володимира Корсунського, які так само шукали компанію для створення такого медіа.

Тоді визначилися, що створюватимуть саме радіо — «Громадське радіо». За рік від вперше озвученої мрії Наталя разом з Андрієм Куликовим записали перший подкаст для «Громадського радіо» — «Якщо…». 

Вже восени 2013 та взимку 2014 років Наталя була однією з ведучих радіомарафону «Єромайдан онлайн», а згодом стала ведучою ток-шоу «Громадська хвиля», «Ранкова хвиля», та «Київ Донбас» .

Кілька років була заступницею головного редактора «Громадського радіо». 

Наталя є активною учасницею руху «Стоп цензурі!», захоплюється історією України, читанням мемуарів, подорожами та велопрогулянками.

Випуски автора

Микола Ралик //
14 серпня 2018 - 17:24
Які є методи боротьби з амброзією та як загартувати свій організм, щоб легше переносити період цвітіння?
Виговський //
14 серпня 2018 - 15:43
Людина, яка продає свій голос на виборах, за 500 гривень продає право розпоряджатись своїми майже 100 тисячами гривень - активіст.
Юрій Цимбал та Руслан Анфілов // Громадське радіо
13 серпня 2018 - 11:04
Міністерство фінансів тепер звітуватиме щодо діяльності державних банків. Чому це важливо?
 Колорадський жук //
13 серпня 2018 - 09:37
Історик Володимир Ковальчук розповість про те, як радянські органи безпеки намагались навіть колорадського жука повішати на українських буржуазних націоналістів
 Парк Наталка // Громадське радіо
13 серпня 2018 - 08:49
Громадські активісти змусили київську владу змінити проект створення парку і зробити його таким, як хотіли місцеві мешканці. Як їм це вдалося?