Наталя Соколенко //

Наталя
Соколенко

Заступник головного редактора «Громадського радіо». Одна з ведучих та редакторка живого ток-шоу «Громадська хвиля»

Наталя закінчила факультет журналістики Національного університету ім. Т. Шевченка, є випускницею Школу журналістики «Інтерньюз-Україна», Української школи політичних Студій, спецкурсів «Розуміємо права людини» та «Цифрова журналістика майбутнього».

З 2000 року працювала кореспонденткою в програмах новин. Але після 10 років на телебаченні та отримання найвищої телевізійної нагороди «Телетріумф» у номінації «Репортер» Наталя звільнилася — на знак протесту проти цензури та «джинси» в новинах каналу СТБ.

Оскільки вона очікувала повторення ситуації й на інших каналах, то вирішила не йти на подібну роботу до іншого власника приватного ТБ, а створити те, чого в Україні ще не було — суспільного мовника.

У серпні 2012 року Наталя почала шукати однодумців для створення незалежного від приватних власників та держави медіа. Знайшла Андрія Куликова, Олександра Бузюка та Володимира Корсунського, які так само шукали компанію для створення такого медіа.

Тоді визначилися, що створюватимуть саме радіо — «Громадське радіо». За рік від вперше озвученої мрії Наталя разом з Андрієм Куликовим записали перший подкаст для «Громадського радіо» — «Якщо…». 

Вже восени 2013 та взимку 2014 років Наталя була однією з ведучих радіомарафону «Єромайдан онлайн», а згодом стала ведучою та редакторкою живого ток-шоу «Громадська хвиля».

Наталя є активною учасницею руху «Стоп цензурі!», захоплюється історією України, читанням мемуарів, подорожами та велопрогулянками.

Випуски автора

 Ціни на електроенергію //
20 липня 2017 - 14:08
100 днів до того, як всі говоритимуть про чергові проблеми із початком опалювального сезону. Що зробили народні депутати для забезпечення енергетичної безпеки України і українців?
 Анна Саєнко // Громадське радіо
20 липня 2017 - 13:42
За півроку на гарячу лінію Ла-Стради прийняла більше 15,5 тис дзвінків
Заміра Саїдова та Катерина Давиденко // Громадське радіо
19 липня 2017 - 13:25
1 липня 2016-го року було запроваджено державне фінансування політичних партій в Україні. Про те в суспільстві залишилося суперечливе ставлення до того, щоб політичні партії фінансувалися з бюджету
Дошкільна освіта //
19 липня 2017 - 12:56
Проблеми з дошкільної освітою в сільській місцевості коментує експертка CEDOS Ірина Когут
Олеся Архипська, Христина Морозова та Олександр Кореньков // Громадське радіо
19 липня 2017 - 12:01
Керівників комунальних підприємств у Києві тепер обиратимуть на конкурсах