Наталя Соколенко //

Наталя
Соколенко

Заступник головного редактора «Громадського радіо». Одна з ведучих та редакторка живого ток-шоу «Громадська хвиля»

Наталя закінчила факультет журналістики Національного університету ім. Т. Шевченка, є випускницею Школу журналістики «Інтерньюз-Україна», Української школи політичних Студій, спецкурсів «Розуміємо права людини» та «Цифрова журналістика майбутнього».

З 2000 року працювала кореспонденткою в програмах новин. Але після 10 років на телебаченні та отримання найвищої телевізійної нагороди «Телетріумф» у номінації «Репортер» Наталя звільнилася — на знак протесту проти цензури та «джинси» в новинах каналу СТБ.

Оскільки вона очікувала повторення ситуації й на інших каналах, то вирішила не йти на подібну роботу до іншого власника приватного ТБ, а створити те, чого в Україні ще не було — суспільного мовника.

У серпні 2012 року Наталя почала шукати однодумців для створення незалежного від приватних власників та держави медіа. Знайшла Андрія Куликова, Олександра Бузюка та Володимира Корсунського, які так само шукали компанію для створення такого медіа.

Тоді визначилися, що створюватимуть саме радіо — «Громадське радіо». За рік від вперше озвученої мрії Наталя разом з Андрієм Куликовим записали перший подкаст для «Громадського радіо» — «Якщо…». 

Вже восени 2013 та взимку 2014 років Наталя була однією з ведучих радіомарафону «Єромайдан онлайн», а згодом стала ведучою та редакторкою живого ток-шоу «Громадська хвиля».

Наталя є активною учасницею руху «Стоп цензурі!», захоплюється історією України, читанням мемуарів, подорожами та велопрогулянками.

Випуски автора

Валерія Рибіцька, Остап Басараб // Громадське радіо
22 лютого 2018 - 17:33
23-24 лютого у Києві відбудеться рольова гра «Модель ООН». У ній діти, підлітки вчаться працювати в Організації Об'єднаних Націй.
«Піккардійська Терція» // Фото: Громадське радіо
22 лютого 2018 - 14:16
Слухаємо нову композицію та говоримо про її створення
Олекса Шалайський // Фото: Громадське радіо
22 лютого 2018 - 14:06
Про розслідування у справі говоримо з журналістом Олексою Шалайським
Стрес //
22 лютого 2018 - 12:39
За дослідженням Київського міжнародного інституту соціології, 53% опитаних протягом 2017 року пережили якусь стресову ситуацію
Трамплін у Миколаєві // Фото: Андрій Лохматов
19 лютого 2018 - 23:16
Що відбувається зі спортивною інфраструктурою в Україні? Говоримо про це з журналістом із Миколаєва, а також із начальником управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації
Андреас Умланд //
19 лютого 2018 - 22:14
Политолог Андреас Умланд считает, что в Германии недооценивают риски геополитической дестабилизации, связанные со строительством второй ветки Nord Stream