Трощинська // Громадське Радіо

Тетяна
Трощинська

Журналістка, авторка та одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля» та подкасту «Стартап.UA». Доктор наук з державного управління, тренер, викладачка та гарна усміхнена людина

«Суспільний діалог в Україні досі руйнують політичні режисери та принцип «двох точок зору»: одна «за», інша — «проти». Ми звикли не помічати півтонів, сумнівів чи то браку інформації. У суспільстві значно більше точок зору, ніж дві. Їх просто треба навчитися слухати і сприймати. Тому потенціал «Громадського радіо», на мою думку, величезний.

Наш клієнт – аудиторія, і так кажуть усі журналісти. Але не всі власники готові фінансувати розмови про інтереси, переживання чи радощі аудиторії. У нас цієї проблеми не існує: за кожну копійку ми можемо відзвітувати»

Тетяна прийшла в журналістику в 1992 році, коли навчалася за цією спеціальністю у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Вона вела новини та програми на Українському радіо, а згодом відправилася підвищити майстерність на базі телерадіокорпорації ВВС у Великобританії.
 
Тетяна 7 років була заступником головного редактора Телевізійної Служби Новин на телеканалі 1+1 та як стартовий менеджер запускала телеканал «Бізнес».

Тетяна є медіатором та фахівцем з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренером Академії лідерства за програмою Ради Європи. Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих.

З таким багажем знань та вмінь у 2014 р. вона органічно влилася в команду «Громадського радіо», де веде розмови про актуальні явища в країні та про те, як краще зрозуміти та подолати перешкоди, які обмежують людей та заважають розвитку особистості та бізнесу.

Щасливчики-слухачі мають можливість дізнаватися про це не тільки з радіоефіру, а також на лекціях Тетяни у Національній Академії державного управління при президентові України та в Києво-Могилянській бізнес-школі.

Випуски автора

Журнал "Куншт". Випуск 6 //
30 квітня 2017 - 08:33
Розповідають Кирило Бескоровайний, головний редактор науково-популярного журналу «Куншт», та заступниця головного редактора Дар’я Кузява
Сергій Єфімов // Громадське радіо
30 квітня 2017 - 08:01
Про підготовку до Євробачення та інфраструктуру Києва розповідає Сергій Єфімов, керівник команди «Розумна країна»
Книга буття українського народу // https://uk.wikipedia.org
30 квітня 2017 - 07:30
Судів тоді не було, був «Третій відділ» жандармерії. Це розслідування проводили на найвищому рівні, були залучені генерали, про справу доповідали цареві, каже літературознавець Олесь Федорук
Володимир Ставнюк // Громадське радіо
29 квітня 2017 - 22:06
Про інноваційні та інфраструктурні проекти та про інвесторів з Кореї і Китаю розповідає голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи при МЕРТ Володимир Ставнюк
Павел Тихоновский и Андрей Ильченко // Громадське радио
29 квітня 2017 - 21:42
Говорим об опыте реабилитации и адаптации после тяжелого ранения
Ігор Сказко, Олександр Головкін // Громадське радіо
29 квітня 2017 - 16:57
Прокуратура і оборона України — де зв’язок?