Трощинська // Громадське Радіо

Тетяна
Трощинська

Журналістка, авторка та одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля» та подкасту «Стартап.UA». Доктор наук з державного управління, тренер, викладачка та гарна усміхнена людина

«Суспільний діалог в Україні досі руйнують політичні режисери та принцип «двох точок зору»: одна «за», інша — «проти». Ми звикли не помічати півтонів, сумнівів чи то браку інформації. У суспільстві значно більше точок зору, ніж дві. Їх просто треба навчитися слухати і сприймати. Тому потенціал «Громадського радіо», на мою думку, величезний.

Наш клієнт – аудиторія, і так кажуть усі журналісти. Але не всі власники готові фінансувати розмови про інтереси, переживання чи радощі аудиторії. У нас цієї проблеми не існує: за кожну копійку ми можемо відзвітувати»

Тетяна прийшла в журналістику в 1992 році, коли навчалася за цією спеціальністю у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Вона вела новини та програми на Українському радіо, а згодом відправилася підвищити майстерність на базі телерадіокорпорації ВВС у Великобританії.
 
Тетяна 7 років була заступником головного редактора Телевізійної Служби Новин на телеканалі 1+1 та як стартовий менеджер запускала телеканал «Бізнес».

Тетяна є медіатором та фахівцем з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренером Академії лідерства за програмою Ради Європи. Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих.

З таким багажем знань та вмінь у 2014 р. вона органічно влилася в команду «Громадського радіо», де веде розмови про актуальні явища в країні та про те, як краще зрозуміти та подолати перешкоди, які обмежують людей та заважають розвитку особистості та бізнесу.

Щасливчики-слухачі мають можливість дізнаватися про це не тільки з радіоефіру, а також на лекціях Тетяни у Національній Академії державного управління при президентові України та в Києво-Могилянській бізнес-школі.

Випуски автора

Лікування // pixabay.com
22 березня 2017 - 08:37
«У моєму досвіді були люди, котрі проживають у психіатричній лікарні 13-18 років. Це ізоляція і системою, і суспільством», — Марина Гоменюк із організації «Україна без тортур»
Вода // bbcccnn.com.ua
22 березня 2017 - 07:57
Україна знаходиться на передостанньому місці в Європі по запасах придатних до споживання вод, — розповідає професор Михайл Ромащенко
Тарас Тимочко // Громадське радіо
22 березня 2017 - 07:37
55% респондентів пояснюють вдавання до плагіату великою кількістю письмових завдань, а 41% нарікають на неможливість обирати тему дослідження самостійно
Олександр Крамаренко // Громадське радіо
22 березня 2017 - 07:18
«Не можна закидати нашій владі, що вона не робить зовсім нічого. Так, за останні два роки ми на чверть стали незалежними щодо постачання палива для АЕС», — Олександр Крамаренко з видання «Деньги. UA»
Очеретяний кіт //
19 березня 2017 - 08:06
Учасники гурту «Очеретяний кіт» Роман Кріль і Микола Доляк розповідають про жанр, який вони презентують — змістовну пісню, і грають свої пісні наживо
Українська Центральна Рада //
19 березня 2017 - 07:31
17 березня виповнилось 100 років від створення Центральної Ради. Про цю спробу парламентаризму розповідає історик, заступник директора Національного Інституту стратегічних досліджень Василь Яблонський