Трощинська // Громадське Радіо

Тетяна
Трощинська

Журналістка, авторка та одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля» та подкасту «Стартап.UA». Доктор наук з державного управління, тренер, викладачка та гарна усміхнена людина

«Суспільний діалог в Україні досі руйнують політичні режисери та принцип «двох точок зору»: одна «за», інша — «проти». Ми звикли не помічати півтонів, сумнівів чи то браку інформації. У суспільстві значно більше точок зору, ніж дві. Їх просто треба навчитися слухати і сприймати. Тому потенціал «Громадського радіо», на мою думку, величезний.

Наш клієнт – аудиторія, і так кажуть усі журналісти. Але не всі власники готові фінансувати розмови про інтереси, переживання чи радощі аудиторії. У нас цієї проблеми не існує: за кожну копійку ми можемо відзвітувати»

Тетяна прийшла в журналістику в 1992 році, коли навчалася за цією спеціальністю у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Вона вела новини та програми на Українському радіо, а згодом відправилася підвищити майстерність на базі телерадіокорпорації ВВС у Великобританії.
 
Тетяна 7 років була заступником головного редактора Телевізійної Служби Новин на телеканалі 1+1 та як стартовий менеджер запускала телеканал «Бізнес».

Тетяна є медіатором та фахівцем з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренером Академії лідерства за програмою Ради Європи. Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих.

З таким багажем знань та вмінь у 2014 р. вона органічно влилася в команду «Громадського радіо», де веде розмови про актуальні явища в країні та про те, як краще зрозуміти та подолати перешкоди, які обмежують людей та заважають розвитку особистості та бізнесу.

Щасливчики-слухачі мають можливість дізнаватися про це не тільки з радіоефіру, а також на лекціях Тетяни у Національній Академії державного управління при президентові України та в Києво-Могилянській бізнес-школі.

Випуски автора

Сергій Попов // Громадське радіо
20 серпня 2017 - 20:30
«Антикризовий медіа-центр» організовує проект «Голоси» для людей по обидва боки лінії розмежування
Рената Богданська // Фото зі сторінки "Iрена Яросевич / Renata Bogdanska -Anders" у Facebook
20 серпня 2017 - 10:58
Дослідник Богдан Нагайло розповідає про долю співачки, акторки, капітана польської армії Ренати Богданської (Ірени Андерс)
Сергій Голубицький // Фото: Громадське радіо
20 серпня 2017 - 09:35
Що таке народна приватизація і чи є сенс купувати акції державних підприємств? Розповідає Сергій Голубицький
Сергій Старенький // Фото: Громадське радіо
19 серпня 2017 - 22:45
Під стінами Одеського СІЗО сьогодні відбувся імпровізований мітинг проти акцій залякування, які нібито пройшли після жорстокого вбивства арештантом співробітниці ізолятора
Роман Швед // Громадське радіо
19 серпня 2017 - 11:35
Яку музику українці слухали в діаспорі? Чи утворилися своєрідні мікси із жанрів, інструментів і виконавців? Про все це розповів журналіст, музичний оглядач Роман Швед