Трощинська // Громадське Радіо

Тетяна
Трощинська

Журналістка, авторка та одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля» та подкасту «Стартап.UA». Доктор наук з державного управління, тренер, викладачка та гарна усміхнена людина

«Суспільний діалог в Україні досі руйнують політичні режисери та принцип «двох точок зору»: одна «за», інша — «проти». Ми звикли не помічати півтонів, сумнівів чи то браку інформації. У суспільстві значно більше точок зору, ніж дві. Їх просто треба навчитися слухати і сприймати. Тому потенціал «Громадського радіо», на мою думку, величезний.

Наш клієнт – аудиторія, і так кажуть усі журналісти. Але не всі власники готові фінансувати розмови про інтереси, переживання чи радощі аудиторії. У нас цієї проблеми не існує: за кожну копійку ми можемо відзвітувати»

Тетяна прийшла в журналістику в 1992 році, коли навчалася за цією спеціальністю у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Вона вела новини та програми на Українському радіо, а згодом відправилася підвищити майстерність на базі телерадіокорпорації ВВС у Великобританії.
 
Тетяна 7 років була заступником головного редактора Телевізійної Служби Новин на телеканалі 1+1 та як стартовий менеджер запускала телеканал «Бізнес».

Тетяна є медіатором та фахівцем з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренером Академії лідерства за програмою Ради Європи. Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих.

З таким багажем знань та вмінь у 2014 р. вона органічно влилася в команду «Громадського радіо», де веде розмови про актуальні явища в країні та про те, як краще зрозуміти та подолати перешкоди, які обмежують людей та заважають розвитку особистості та бізнесу.

Щасливчики-слухачі мають можливість дізнаватися про це не тільки з радіоефіру, а також на лекціях Тетяни у Національній Академії державного управління при президентові України та в Києво-Могилянській бізнес-школі.

Випуски автора

Юрій Дяк // Фото: Громадське радіо
28 червня 2017 - 13:32
Свій день народження київський актор Юрій Дяк відзначить благодійною виставою
Сергій Єфімов // Фото: Громадське радіо
28 червня 2017 - 13:08
Сервіс дозволить повідомити про проблеми в лікарнях
Троянда //
28 червня 2017 - 12:42
Говоримо про таємниці рослин у парфумерії, косметології та кулінарії
Діна Волинець // Фото: Громадське радіо
28 червня 2017 - 12:41
Радить фахівець зі змін та трансформацій Діна Волинець
Олександр Алфьоров // Фото: Громадське радіо
28 червня 2017 - 12:12
«Якби ми отримали незалежність у 1710 році, історики б довели, що Конституція Пилипа Орлика була першою модерною конституцією в західному цивілізаційному світі», — каже Олександр Алфьоров
Геннадій Дубров // Громадське радіо
26 червня 2017 - 16:45
Перший вирок у справі вибуху під Верховною Радою 31 серпня 2015 року. Геннадій Дубров, учасник оборони ДАП та Пісків, отримав 6 років з формулюванням «організація масових заворушень»