Трощинська // Громадське Радіо

Тетяна
Трощинська

Журналістка, авторка та одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля» та подкасту «Стартап.UA», редакторка інших програм. Доктор наук з державного управління, тренер, викладачка та гарна усміхнена людина

«Суспільний діалог в Україні досі руйнують політичні режисери та принцип «двох точок зору»: одна «за», інша — «проти». Ми звикли не помічати півтонів, сумнівів чи то браку інформації. У суспільстві значно більше точок зору, ніж дві. Їх просто треба навчитися слухати і сприймати. Тому потенціал «Громадського радіо», на мою думку, величезний.

Наш клієнт – аудиторія, і так кажуть усі журналісти. Але не всі власники готові фінансувати розмови про інтереси, переживання чи радощі аудиторії. У нас цієї проблеми не існує: за кожну копійку ми можемо відзвітувати»

Тетяна прийшла в журналістику в 1992 році, коли навчалася за цією спеціальністю у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Вона вела новини та програми на Українському радіо, а згодом відправилася підвищити майстерність на базі телерадіокорпорації ВВС у Великобританії.
 
Тетяна 7 років була заступником головного редактора Телевізійної Служби Новин на телеканалі 1+1 та як стартовий менеджер запускала телеканал «Бізнес».

Тетяна є медіатором та фахівцем з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренером Академії лідерства за програмою Ради Європи. Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих.

З таким багажем знань та вмінь у 2014 р. вона органічно влилася в команду «Громадського радіо», де веде розмови про актуальні явища в країні та про те, як краще зрозуміти та подолати перешкоди, які обмежують людей та заважають розвитку особистості та бізнесу.

Щасливчики-слухачі мають можливість дізнаватися про це не тільки з радіоефіру, а також на лекціях Тетяни у Національній Академії державного управління при президентові України та в Києво-Могилянській бізнес-школі.

Тетяна Трощинська є редакторкою щоденної програми «Київ-Донбас», а також, програм «Громадське радіо у твоєму місті», «Доведи, що кохаєш», «Маніпулятори», авторкою, редакторкою і ведучою програми «Хвостата хвиля»

Випуски автора

Вадим Гутцайт // КМДА
14 липня 2018 - 10:44
Громадські активісти сумніваються у прозорості конкурсу на начальника Департаменту молоді і спорту КМДА
Чорнобильська АЕС //
14 липня 2018 - 09:15
В Україні запрацювала європейська система підтримки прийняття рішень у випадку радіаційної загрози. Як це працюватиме?
Акція #SaveOlegSentsov // Сергій Мокренюк
13 липня 2018 - 21:00
Кожен може долучитися до акції у підтримку Олена Сенцова у різний спосіб
Біль у спині // Фото: pixabay
11 липня 2018 - 14:07
Чи завжди при болю в спині потрібні рентген і МРТ? Чому ніякі «солі» не відкладаються? Чи приносить користь прогрівання або охолодження?
Олена Северенчук // Громадське радіо
11 липня 2018 - 13:44
Враженнями від заходу поділилася Олена Северенчук, організаторка Global Teacher Prize Ukraine