Трощинська // Громадське Радіо

Тетяна
Трощинська

Журналістка, авторка та одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля» та подкасту «Стартап.UA». Доктор наук з державного управління, тренер, викладачка та гарна усміхнена людина

«Суспільний діалог в Україні досі руйнують політичні режисери та принцип «двох точок зору»: одна «за», інша — «проти». Ми звикли не помічати півтонів, сумнівів чи то браку інформації. У суспільстві значно більше точок зору, ніж дві. Їх просто треба навчитися слухати і сприймати. Тому потенціал «Громадського радіо», на мою думку, величезний.

Наш клієнт – аудиторія, і так кажуть усі журналісти. Але не всі власники готові фінансувати розмови про інтереси, переживання чи радощі аудиторії. У нас цієї проблеми не існує: за кожну копійку ми можемо відзвітувати»

Тетяна прийшла в журналістику в 1992 році, коли навчалася за цією спеціальністю у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Вона вела новини та програми на Українському радіо, а згодом відправилася підвищити майстерність на базі телерадіокорпорації ВВС у Великобританії.
 
Тетяна 7 років була заступником головного редактора Телевізійної Служби Новин на телеканалі 1+1 та як стартовий менеджер запускала телеканал «Бізнес».

Тетяна є медіатором та фахівцем з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренером Академії лідерства за програмою Ради Європи. Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих.

З таким багажем знань та вмінь у 2014 р. вона органічно влилася в команду «Громадського радіо», де веде розмови про актуальні явища в країні та про те, як краще зрозуміти та подолати перешкоди, які обмежують людей та заважають розвитку особистості та бізнесу.

Щасливчики-слухачі мають можливість дізнаватися про це не тільки з радіоефіру, а також на лекціях Тетяни у Національній Академії державного управління при президентові України та в Києво-Могилянській бізнес-школі.

Випуски автора

Роман Мельниченко, Анна Богінська та Орнелла Остапенко // Фото: Громадське радіо
16 березня 2018 - 22:01
У програмі «Доведи, що кохаєш» говоримо про те, на яких принципах ґрунтуються технології пікаперів та за якими ознаками їх розпізнати
Бевза //
16 березня 2018 - 10:50
15 березня у рамках проекту «Інний» у Києві відкрилася виставка «Проникнення». Говоримо про цю експозицію з автором, художником Петром Бевзою
Посли Сойму Карпатської України // https://uk.wikipedia.org/
16 березня 2018 - 09:23
15 березня відзначають річницю створення Карпатської України. Її незалежність проголосили у 1939 році у Хусті на Закарпатті. Як про ці події писала західна преса?
Павло Замостьян, Ганна Герасименко //
16 березня 2018 - 07:43
Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні​ представив дослідження «Економічні наслідки насильства щодо жінок в Україні» ще у вересні минулого року
Геращенко //
13 березня 2018 - 14:54
Міносвіти оголосило тиждень фінансової грамотності. Говоримо про дітей та гроші: як пояснювати, чи можна нагороджувати за оцінки, як допомогти заробити самому
Саук //
13 березня 2018 - 14:10
Активісти міста Бровари Київської області запустили проект «Громадський автобус»