Трощинська // Громадське Радіо

Тетяна
Трощинська

Журналістка, авторка та одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля» та подкасту «Стартап.UA». Доктор наук з державного управління, тренер, викладачка та гарна усміхнена людина

«Суспільний діалог в Україні досі руйнують політичні режисери та принцип «двох точок зору»: одна «за», інша — «проти». Ми звикли не помічати півтонів, сумнівів чи то браку інформації. У суспільстві значно більше точок зору, ніж дві. Їх просто треба навчитися слухати і сприймати. Тому потенціал «Громадського радіо», на мою думку, величезний.

Наш клієнт – аудиторія, і так кажуть усі журналісти. Але не всі власники готові фінансувати розмови про інтереси, переживання чи радощі аудиторії. У нас цієї проблеми не існує: за кожну копійку ми можемо відзвітувати»

Тетяна прийшла в журналістику в 1992 році, коли навчалася за цією спеціальністю у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Вона вела новини та програми на Українському радіо, а згодом відправилася підвищити майстерність на базі телерадіокорпорації ВВС у Великобританії.
 
Тетяна 7 років була заступником головного редактора Телевізійної Служби Новин на телеканалі 1+1 та як стартовий менеджер запускала телеканал «Бізнес».

Тетяна є медіатором та фахівцем з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренером Академії лідерства за програмою Ради Європи. Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих.

З таким багажем знань та вмінь у 2014 р. вона органічно влилася в команду «Громадського радіо», де веде розмови про актуальні явища в країні та про те, як краще зрозуміти та подолати перешкоди, які обмежують людей та заважають розвитку особистості та бізнесу.

Щасливчики-слухачі мають можливість дізнаватися про це не тільки з радіоефіру, а також на лекціях Тетяни у Національній Академії державного управління при президентові України та в Києво-Могилянській бізнес-школі.

Випуски автора

Фома // Громадське радіо
13 грудня 2017 - 17:38
З лідером гурту Мандри в студії Громадського радіо говоримо про новий ювілейний альбом «Час летить», про те, як змінилася Україна за часи незалежності, а також про видимість української музики
Євген Коваль та Юрій Дмитренко // Громадське радіо
13 грудня 2017 - 16:20
Говоримо про «Ігри Героїв-2017» для ветеранів АТО та параспортсменів, які відбудуться вже 19 грудня
Артем Захарченко // Громадське радіо
13 грудня 2017 - 14:54
Події, пов’язані із затриманням Саакашвілі, широко обговорювалися в медіа. Проте Фейсбук вразив темпами обговорень — з’являлось до 20 000 повідомлень на годину, враховуючи коментарі, пости і репости
Зимовий головний убір // Фото події «Лекція-практикум «Автентика та стилізація зимового головного убору» у Фейсбуці
11 грудня 2017 - 12:07
По українську зимову моду минулого, міфи, упередження та дуже часто хибне про неї уявлення розповідає дослідниця
Олег Саакян // Фото: Громадське радіо
11 грудня 2017 - 11:21
Черговий марш за імпічмент президента та на підтримку затриманого лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі пройшов від парку Шевченка до Майдану Незалежності
Назар Кульчицький // «Громадське радіо»
11 грудня 2017 - 10:19
Як працює механізм виплати у справах, що виграні у ЄСПЛ? Розповідає адвокат