Слухати

У Києві можна буде зареєструвати бізнес за 30 хвилин

22 липня 2016 - 18:50
Послуга буде платною, але зручною для тих, хто готовий платити за швидкість
У Києві можна буде зареєструвати бізнес за 30 хвилин / Новини на Громадському радіо

У Києві невдовзі запрацює новий документ-сервіс «Готово!». Ініціатори проекту обіцяють, що адміністративні послуги кожен клієнт зможе отримати  набагато швидше, ніж в Центрах надання адмінпослуг. Новий сервіс офіційно братиме гроші за терміновість, та вартості послуг поки не називають.

На будівництво витратили більше 30 мільйонів гривень. 22 мільйони гривень отримали з обласного бюджету, решту від спонсорів. Зараз сервіс працює в тестовому режимі.Через тиждень планують  офіційне відкриття. В будівлі немає кабінетів, працюватиме кафе, буде також дитяча кімната. 

dscf0441_2.jpg

Офіс // «Громадське радіо»
Офіс
«Громадське радіо»
У центрі надаватимуть більше 130 адміністративних послуг у сфері міграції, архітектури та будівництва, земельних відносин, реєстрації бізнесу та прав на майно.

«У нас унікальне програмне забезпечення, ми реєструємо будь-яку дію практично в 10 разів швидше, ніж будь-який ЦНАП. Ми хочемо, щоб реєстрація будь-якої дії відбувалася не більше більше 20 хвилин, видача не більше 2 хвилин. Це державне підприємство, яке офіційно бере гроші за терміновість. І якщо людині це зручно, вона сама вибирає. Це її право», — сказав бізнесмен та політик Лев Парцхаладзе.

13 839 732_1 086 828 468 037 369_467 144 522_o.jpg

Приблизні ціни у новому центрі // «Громадське радіо»
Приблизні ціни у новому центрі
«Громадське радіо»

У першому київському документ-сервісі буде працювати 65 чоловік. Середня заробітна плата працівників становитиме  7 000 гривень. 

dscf0444.jpg

Спеціальні екрани // «Громадське радіо»
Спеціальні екрани
«Громадське радіо»

Почати реєстрацію бізнесу навіть з дому. Для цього потрібно буде зареєструватися на сайті в онлайн-кабінеті й прийти у зручний час. Клієнт може сам завантажити свої документи, які видаватимуть на місці в документ-сервісі. Новостворений центр буде працювати у будні та вихідні.

«Ми хочемо, щоб в кожній області, в кожній столиці з’явився абсолютно новий центр, не обов’язково з такою архітектурою. Але важливо, щоб архітектура була цікавою. Обов’язковий принцип, що будівля буде прозорим, ніяких кабінетів. Тому, що відчуття «закрити двері», це повірте, відчуття що повинен хабар дати. Ми прибираємо ці стереотипи», — зазначив Лев Парцхаладзе.

dscf0401.jpg

Лев Парцхаладзе // «Громадське радіо»
Лев Парцхаладзе
«Громадське радіо»

dscf0393.jpg

Цікавий архітектурний задум // «Громадське радіо»
Цікавий архітектурний задум
«Громадське радіо»

dscf0409.jpg

Ще трохи мистецтва // «Громадське радіо»
Ще трохи мистецтва
«Громадське радіо»

Мая Голуб з Києва для Громадського радіо

«Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки медіа-проекту Mymedia». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+