Слухати

У Дніпрі заборонили рекламувати відпочинок у Криму

27 липня 2016 - 16:03
Депутати Дніпропетровської міськради під час чергової сесії 27 липня підтримали заборону розміщення в місті реклами перевезень до тимчасово окупованого Криму та відпочинку на території півострова
У Дніпрі заборонили рекламувати відпочинок у Криму / Новини на Громадському радіо

Ухвалений документ забороняє розміщення в місті Дніпро будь-яким способом інформаційних сюжетів щодо пасажирських перевезень у тимчасово окуповані території і відпочинку в Криму на стаціонарних рекламних засобах, шляхопроводах, на зовнішній поверхні будинків, споруд, на транспорті і зупинках громадського транспорту, повідомляється на сайті міськради.

Також буде здійснюватися постійний моніторинг розміщення зазначених інформаційних сюжетів у транспорті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+