Слухати

Жінка у львівському РАЦСі плеснула кислотою в очі працівниці — фото

03 вересня 2016 - 10:46
Громадянка РФ прийшла до відділу РАЦС Личаківського району, щоб отримати документ, право на отримання якого, за словами працівників РАЦСу, вона не мала
Жінка у львівському РАЦСі плеснула кислотою в очі працівниці — фото / Новини на Громадському радіо

Росіянка влаштувала дебош у приміщенні одного з районних відділів реєстрації актів цивільного стану у Львові. Як повідомляє Leopolis.news, громадянка Російської Федерації прийшла до відділу РАЦС Личаківського району, щоб отримати документ, право на отримання якого, за словами працівників РАЦСу, вона не мала.

inoz0-890x395_1.jpg

Жінка // Фото працівників РАЦСу
Жінка
Фото працівників РАЦСу


«Отримавши правомірну відмову у видачі документа, жінка у відповідь плеснула в очі працівниці РАЦС щось схоже на оцтову кислоту та нанесла інші тілесні ушкодження. Також розбила вікна, розбила техніку, пошкодила інші речі та документи. У результаті працівниця отримала серйозний опік очей», — розповіли працівники РАЦС.

Громадянка Росії порізала собі руки, коли била вікна.

inoz1.jpg

Поліція // Фото працівників РАЦСу
Поліція
Фото працівників РАЦСу

inoz2-768x576.jpg

Вікно // Фото працівників РАЦСу
Вікно
Фото працівників РАЦСу

inoz3.jpg

Підлога //
Підлога

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+