Слухати

Колишні військові ЗСУ, за яких "ЛНР" дорікає Україні, виявилися дезертирами

10 січня 2017 - 19:46
Четверо колишніх українських військовослужбовців, за яких "ЛНР" дорікає Україні, що вони нібито не потрібні Києву, є дезертирами
Колишні військові ЗСУ, за яких «ЛНР» дорікає Україні, виявилися дезертирами / Новини на Громадському радіо

Заявлені так званою «ЛНР» четверо українських військовослужбовців, яких офіційний Київ, за даними «ЛНР», нібито відмовляється включати в списки для обміну полоненими, є дезертирами. Про це «Громадському радіо» ексклюзивно повідомив спікер Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник.

«Всі ці четверо військовослужбовців в різні періоди за різних обставин дезертирували з лав Збройних сил України, а потім різними шляхами потрапили туди (на непідконтрольну Україні територію-ред.)», — заявив Олександр Мотузяник. 

Сьогодні на брифінгу в Луганську представник самопроголошеної «ЛНР» в робочій підгрупі з гуманітарних питань Контактної групи Ольга Кобцева закликала відгукнутися рідних  утримуваних у бойовиків осіб, яких офіційний Київ нібито відмовляється включати в списки для обміну полоненими.

«По чотирьом особам в питанні звільнення кричущий факт з боку України — в їх звільненні не зацікавлені, тобто особи, які були призвані до лав ЗСУ, Україні не потрібні» — заявила Кобцева.

Чотири прізвища були оприлюднені Кобцевою ще у листопаді.  Цих прізвищ немає у опублікованому сьогодні Надією Савченко підтвердженому списку затриманих в «ЛДНР» українців. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+