Слухати

Порошенко вніс зміни до електронної декларації

12 червня 2017 - 12:03
Президент України Петро Порошенко додатково задекларував понад 1,2 мільйона гривень

Опубліковані дані зі змінами були ще 9 червня у Єдиному державному реєстрі декларацій. Зокрема, в документі вказано дохід у сумі 1,25 мільйона гривень у вигляді відсотків від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку.

Про це повідомляє Радіо свобода з посиланням на документ.

30 жовтня минулого року Порошенко подав свою електронну декларацію, де задекларував понад 26 мільйонів доларів (кошти на банківському рахунку). Окрім того – права власності у понад 100 компаніях в Україні, Росії, Польщі, Іспанії, на Кіпрі, Британських Віргінських островах та у Нідерландах, зарплату у сумі 121 054 гривень та інвестиційні прибутки у сумі 59 298 642 гривень.

Також Порошенко задекларував будинок, площею 1331 квадратний метр у селищі Козин під Києвом. Вартість цього будинку на дату придбання 30 мільйонів гривень. До того ж, задекларовано ще 3 земельні ділянки в Козині. У Києві президент задекларував 3 земельні ділянки, 2 квартири, площею 134 і 82 квадратних метрів.

Як відомо, у листопаді 2016 року Порошенко додатково вніс у свою електронну декларацію 1,92 мільйона гривень у вигляді відсотків за вкладами в «Міжнародний інвестиційний банк». За офіційною інформацією, Порошенко є акціонером цього банку, де 60% акцій належать йому.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+