Слухати

За фактами подій на ПП «Шегині» затримали п’ятьох осіб  / Новини на Громадському радіо

За фактами подій на ПП «Шегині» затримали п'ятьох осіб

12 вересня 2017 - 14:44
Правоохоронці також встановили особи шести можливих організаторів порушення громадського порядку поблизу державного кордону і 32 активних учасників тих подій

За фактами подій на пункті пропуску «Шегині» затримано 5 осіб.

Про це інформує прес-служба МВС

Повідомляється також, що правоохоронці встановили особи 6 можливих організаторів порушення громадського порядку поблизу державного кордону, а також 32 активних учасників тих подій. Понад 100 осіб допитали як свідків цього інциденту.

Кільком народним депутатам повідомили про виклики для проведення слідчих дій. Раніше радник голови МВС Антон Геращенко оприлюднив список народних депутатів, які, за його словами, незаконно перетнули кордон України разом з Саакашвілі. Серед них Юлія ТимошенкоСергій ВласенкоЮрій Дерев’янкоПавло Костенко та Дмитро Добродомов.

Загалом слідчі надали кваліфікацію подій на ПП «Шегині» за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених чотирма статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 1 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України),
  • ч. 2 ст. 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб),
  • ч. 4 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу)
  • ст. 293 (Групове порушення громадського порядку) Кримінального кодексу України.

Крім того, Державною прикордонною службою складено 15 адміністративних протоколів за ст. 204-1 (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Серед осіб, стосовно яких складено адміністративні матеріали, зокрема, – чотири представники ЗМІ та 10 іноземних громадян.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+