Слухати

Україна - у канадському списку країн, за яким знімається обмеження на продаж вогнепальної зброї

13 грудня 2017 - 18:40
Канада включила Україну в список країн, згідно з яким знімається обмеження на продаж вогнепальної зброї
Україна - у канадському списку країн,  за яким знімається обмеження на продаж вогнепальної зброї / Новини на Громадському радіо

Канада включила Україну в список країн, згідно з яким знімається обмеження на продаж вогнепальної зброї.

Про це повідомляється в офіційному журналі уряду Канади.

«Автоматичний контрольний список країн з вогнепальної зброї (Automatic Firearms Country Control List) доповнено шляхом додавання наступних країн в алфавітному порядку: Україна. Цей наказ набирає чинності з дня його реєстрації», — йдеться в повідомленні.

Постачання Україні захисного озброєння підтримав екс-генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен, який побував у районі проведення Антитерористичної операції (АТО) на Донбасі.

Як раніше повідомлялося, в законопроекті оборонного бюджету США на наступний рік значиться 500 млн дол. фінансової допомоги Україні та надання оборонної летальної зброї.

Нагадаємо президент США схвалив виділення Україні допомоги до 560 млн дол.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+