Слухати

«Малятко, я поруч!»: в Одесі пройшов марш проти насильства над дітьми / Новини на Громадському радіо

«Малятко, я поруч!»: в Одесі пройшов марш проти насильства над дітьми

14 квітня 2018 - 21:27
На Одещині близько 2000 малюків перебувають під наглядом служби у справах дітей

Близько 25 одеситів провели акцію пам’яті українських дітей, які загинули в результаті домашнього насильства. Офіційної статистики такої смертності наразі немає. Втім, учасники акції стверджують: таких випадків сотні по всій країні.

«Люди звикли думати, що дитина — власність батьків, а значить і розпоряджатися цією «річчю» батько може на свій світогляд — любити, нежить або бити, морити голодом. Коли сусіди чують несамовитий крик дитини, прийнято вважати «це їх справа». Це стало нормою. І навіть ті, хто так не вважає, піддаються загальному впливу, загальним поняттям «норми», традиціям, звичкам. Цей марш створений для того, щоб показати людям — це не нормально!» — каже Надія Шульга, організаторка маршу.

Задля того, щоб привернути увагу суспільства до проблеми насильства над дітьми, учасники акції заклеїли рота скотчем та пройшли центральними вулицями міста. Наприкінці акції вони запалили свічки, на яких позначили імена нещодавно загиблих дітей.

У Одеській області приблизно півмільйона малюків. З них понад 2000 перебувають під наглядом служби у справах дітей. Тільки за офіційними даними служби, минулого року близько 100 з них стали жертвами насильства.

Всеволод Ананьєв, Одеса, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+