Слухати

Українці взяли понад 17 тисяч «теплих кредитів» від ЄБРР  / Новини на Громадському радіо

Українці взяли понад 17 тисяч «теплих кредитів» від ЄБРР

16 квітня 2018 - 11:18
Люди взяли кредитів на суму 456 мільйонів гривень

Громадяни України взяли понад 17 тисяч «теплих кредитів» на суму 456 мільйонів гривень від недержавної програми з енергоефективності Європейського банку реконструкції та розвитку(ЄБРР).

Про це розповів в ефірі Громадського радіо заступник програми IQ energy Володимир Шимкін.

За його словами, програма IQ energy від ЄБРР співпрацює із чотирма банками в Україні.

«З тих 17 тисяч близько 15 тисяч учасників вже зареєструвалося в програмі. У нас є певна процедура реєстрації, подання заявки. І близько 12 тисяч учасників вже отримали підтвердження, або відшкодування», — розповів Шимкін.

За його словами, зараз програма уже виплатила людям відшкодування на 3,5 мільйони євро. Загалом програма IQ energy складається з 15 мільйонів євро, які будуть виплачені у вигляді відшкодування.

Як відомо, програма ЄБРР повертає людям 35% від кредиту, витраченого на утеплення житла.

«Найчастіше міняють вікна. Потім за обсягом фінансування у нас ідуть теплові насоси, утеплення, котли.  Є ще рекуператори, лічильники тепла, вхідні двері, система опалення та сонячні колектори», — розповів Шимкін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+