Слухати

Петиція за сімейні цінності набрала необхідні 25 тисяч підписів / Новини на Громадському радіо

Петиція за сімейні цінності набрала необхідні 25 тисяч підписів

06 травня 2018 - 09:56
На розгляд президента Петра Порошенка надійде петиція щодо захисту сімейних цінностей

Петиція щодо захисту традиційних сімейних ційнностей та інституту сім’ї набрала необхідні 25 тисяч підписів для того, щоб її розглянув президент Петро Порошенко. 

Станом на ранок 6 травня, зареєстровано 25 304 підписи на сайті глави держави.

Петиція оприлюднена на сайті президента від 8 лютого 2018 року. Її автором є Віктор Тацюра. 

У текстій петиції звертаються до глави держави із наступними проханнями: 

  1. Звернутися з посланням до народу України та посланням до Верховної Ради України, щодо підтримки, захисту та популяризації традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні;
  2. Розробити та видати указ Президента України про загальнодержавну стратегію захисту та популяризації традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні;
  3. З метою захисту і розвитку інституту сім’ї та підвищення моральності українського суспільства розробити та внести до Верховної Ради, як невідкладний, законопроект про заборону пропаганди і популяризації різних видів девіантної статевої поведінки й антисімейних ідей, у тому числі, у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури», тематичних матеріалів у засобах масової інформації.

Як відомо, реакція на петиції з боку керівництва держави відбувається у разі зібраної необхідних 25 тисяч підписів. Такий збір повинен відбутися упровдовж трьох місяців. Якщо за цей період петиція не набирає необхідних підписів, її не розглядають. 

Нагадаємо, 1 квітня у центрі Києва пройшов мітинг за традиційні цінності. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+