Слухати

Омбудсман Денісова просить подавати заяву до ЄСПЛ: «Сенцова годують примусово» / Новини на Громадському радіо

Омбудсман Денісова просить подавати заяву до ЄСПЛ: «Сенцова годують примусово»

21 червня 2018 - 09:07
Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до заступника міністра юстиції України Івана Ліщини

«Є підстави вбачати, що Олега Сєнцова годують примусово». Таку заяву зробила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова. Вона звернулася до заступника міністра юстиції України Івана Ліщини з проханням внести заяву до Європейського суду з прав людини щодо порушення прав політв’язня Олега Сенцова. Про це Денісова написала у Facebook.

«Достовірної інформації про стан здоров’я Олега Сенцова ми не маємо, — написала Денісова. — З огляду на заяви Уповноваженого РФ Тетяни Москалькової, є підстави вбачати, що Олега годують примусово. Приймання їжі проти власної волі є жорстоким, нелюдським та принизливим поводженням та заборонено міжнародним законодавством».

 

 

Нагадаємо, 14 травня укр режисер Олег сєнцов оголосив голодування. Вимагає звільнити усіх політичних вязнів, що незаконно утримуються у російських та крииських тюрмах.

Читайте також: Москалькова планує 23 червня відвідати в Україні Вишинського

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+