Слухати

Процес передачі в ОРДЛО 15 полонених знаходиться на фінішній прямій- Тандіт

26 грудня 2016 - 09:38
Радник голови СБУ Юрій Тандіт підкреслив, що українська сторона сподівається збоку Москви також буде прийняте рішення щодо звільнення полонених

Процес передачі в ОРДЛО 15 полонених знаходиться на фінішній стадії. Про це в ефірі «112 Україна» заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

«Я б сказав, на фінішній прямій. Ми діємо в рамках закону, ми не піратська республіка, є певна процедура, за якою ми йдемо… Це люди, які мають безпосереднє відношення до АТО, їх подавали в списку. Як знак доброї волі, 6 жінок і 9 хворих. Сподіваємося, що з боку Москви теж буде прийнято рішення напередодні свят, ми сподіваємося, що це так звана православна держава буде діяти як Україна», — сказав Тандіт.

При цьому він підкреслив, що Україна продовжує робити все для того, щоб звільнити своїх полонених з ОРДЛО.

«Ми робимо все, щоб звільнити наших решти хлопців. Ми запропонували безпрецедентну умову операції, ми готові віддавати за кожного нашого героя чотирьох. Ми говоримо, що ми готові віддати 228, забравши 57 осіб. Для нас це дуже важливо. Ми розуміємо, що рішення ухвалюються в Кремлі і ми робимо все, щоб процес відновився», — сказав він.

«Ми використовуємо абсолютно всі методи, починаючи від допомоги з боку спеціальних служб, закінчуючи послугами волонтерів. Також нам допомагають представники церкви. У одного з наших заручників в руці куля… Ми проводимо спеціальні заходи, щоб розуміти, що там всередині. Нам допомагають міжнародні організації, які з ними трапляються. Ми знаємо, в якому стані вони знаходяться», — додав Тандіт.

Як повідомлялося, Україна в якості жесту доброї волі передає ОРДЛО 15 людей зі списку на обмін.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+